scorecardresearch.com Eğitim İçin NLP ve Tüm Zihinsel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Eğitim İçin NLP

Eğitim İçin NLP

Yazar : Richard Churches

Sayfa Sayısı : 208

Yayınevi : GANJ KİTAP

Tür : Zihinsel Gelişim

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Resimler, grafikler, araştırmalar ve son derece faydalı NLP Alet Kutuları ile zenginleştirilmiş büyük boy bir kaynak kitap olan Eğitim İçin NLP kitap raflarındaki büyük bir boşluğu dolduracak! Alanındaki TEK kitap olan bu harika çalışma, eğitim veren, hatta iletişimin önemli olduğu her alandaki profesyonellere büyük destek olacak.


NLP (Nöro Linguistik Programlama) bize insanların zihinlerinin nasıl ‘programlandığını’ anlama fırsatı veriyor. NLP iletişim becerilerini geliştirmek ve kişisel, mesleki gelişimi desteklemek için kullanılabilecek çok güçlü bir araç. Bu kitap size kişisel etkinliğinizi arttıracak ve sınıf içi performansınızı geliştirmenizi sağlayacak geniş ve pratik bir ygulamalar yelpazesi sunuyor.

Bu kitapla,

Alacağınız yanıtları değiştirebilmek için kullandığınız dili nasıl uyarlayacağınızı,
Daha önce hiç mümkün olduğunu düşünmediğiniz şekillerde iletişim kurmayı,
Uyum oluşturmayı ve diğer insanları etkilemeyi,
Motivasyonu nasıl hedefe dönük olarak tutacağınızı,
Konuları birçok farklı bakış açısından görmeyi,
Yeni öğrendiğiniz bilgileri bir NLP eğitim gününü planlar ve gerçekleştirirken nasıl kullanabileceğinizi

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963