scorecardresearch.com Beyninizin Sınırlarını Keşfedin ve Tüm Zihinsel Gelişim Kitapları Radikal Kitap'ta!
Beyninizin Sınırlarını Keşfedin

Beyninizin Sınırlarını Keşfedin

Yazar : SIDNEY FRIEDMAN

Sayfa Sayısı : 144

Yayınevi : NOKTA YAYINLARI

Tür : Zihinsel Gelişim

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


BEYNİNİZİ GELİŞTİRMEDE REHBER BİR KİTAP
KİŞİSEL GELİŞİM SEMİNERLERİNDE
TÜM DÜNYA’DA ÖNERİLEN BİR BAŞYAPIT
Beyninizin Sınırlarını Keşfedin.
Sidney Friedman, kolay uygulanabilir ve birçoğu kısa sürede işe yarayacak bilgiler veren kitabında şu sorulara yanıt veriyor:
 • İsteklerinizin gerçekleşmesini nasıl sağlarsınız?
 • Geleceğe ilişkin nasıl tahminlerde bulunabilirsiniz?
 • Geleceği nasıl şekillendirebilirsiniz?
 • Yaratıcılığınızı nasıl arttırabilirsiniz?
 • Yaşamınızda tatmine nasıl ulaşırsınız?
 • İş hayatınızda başarıya nasıl kavuşursunuz?
 • Duygusal açıdan ilgilendiğiniz kişinin bu ilginize karşılık vermesini nasıl sağlarsınız?
  Bu kitapta ayrıca, beyninizin gizli kalmış yönlerini nasıl keşfedeceğinize ve bilinçaltınızla nasıl iletişim kurabileceğinize ilişkin yöntemler de anlatılıyor. Özellikle sarkaç yöntemi, merak edilen sorulara kısa sürede yanıt vermeyi vaat ediyor.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963