scorecardresearch.com Yeni Başlayanlar İçin Bilgisayar ve Tüm Yeni Başlayanlar İçin Kitapları Radikal Kitap'ta!
Yeni Başlayanlar İçin Bilgisayar

Yeni Başlayanlar İçin Bilgisayar

Yazar : Zeydin Pala

Sayfa Sayısı : 505

Yayınevi : Türkmen Kitabevi

Tür : Yeni Başlayanlar İçin

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Örnekler ve Sesli Anlatım Cd''li İçindekiler: - Bilgisayar ve İnternet''e Bakış - Bilgisayarlar - Klavye ve Fare Kullanımı - İşletim Sistemleri - Windows Vista İşletim Sistemi - MS - DOS İşletim Sistemi - Word 2007 - Excel 2007 - Access 2007 - Powerpoint 2007 - Outlook 2007 - Publisher 2007 ile Web Sayfası Tasarımı - İnternet ve İnternet Kavramları - İnternet Explorer - İnternet Bağlantı Teknolojileri - Ağ Teknolojileri - Saldırılar Karşısında Ağ ve Bilgi Güvenliği - Dosya Sıkıştırma - Kalıcı Dosya Silme ve Dosya Kurtarma - İdeal Bilgisayar Kullanımı ve Bilgisayar Bakımı - Bilgisayar Temelleri - Bilgisayar Mimarisi ve İşleyişi - İşlemciler - Belleklere Genel Bakış - Veri Yolları ve Arabilimler - Sabit Disk Arabilimleri - Sabit Diskler - Monitörler - Ekran Kartları - Veri Giriş - Çıkış Birimleri - Portlar ve Kablo Bağlantıları - Hoparlör ve Kulaklıklar - Kesintisiz Güç Kaynakları - Bios & Setup - Adım Adım Donanım Montajı (Tanıtım Bülteninden)

14.0x20.0

Ciltsiz

2. Hamur

Çevirmen : -

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963