scorecardresearch.com Office 2000 Görsel Öğrenim Seti 15 Cd Rom + 5 Kitap ve Tüm Yeni Başlayanlar İçin Kitapları Radikal Kitap'ta!
Office 2000 Görsel Öğrenim Seti 15 Cd Rom + 5 Kitap

Office 2000 Görsel Öğrenim Seti 15 Cd Rom + 5 Kitap

Yazar : BELİRTİLMEMİŞTİR

Sayfa Sayısı : 650

Yayınevi : BOYUT YAYIN GRUBU

Tür : Yeni Başlayanlar İçin

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Bir ofiste ihtiyaç duyulan tüm programlar için görsel öğrenim
 • Gündelik iş yaşantısında karşılaşılan her türlü problemin çözümü, çözüm alternatifleri, püf noktaları, 15 CD-Rom ve 5 kitaptan oluşan bu kapsamlı setin içerisinde yer alıyor.
 • Office 2000 setinin 4 CD ve 1 kitaptan oluşan WORD bölümünde, endüstri standardı haline gelmiş dünyanın en iyi kelime işlem programının tüm detayları ve az bilinen püf noktalarını bulunuyor.
 • 5 CD ve 2 kitaptan oluşan EXCEL bölümünde ise, tablolar, grafikler, formüller ve spreadsheet denince akla gelen tek isim olan Excel hakkında bilmeniz gereken her şey yer alıyor.
 • 3 CD ve 1 kitaptan oluşan ACCESS’de dünyada milyonlarca firmanın tüm veritabanı ihtiyacını karşılayan Office ailesinin en profesyonel üyesinin incelikleri yer alıyor.
 • 3 CD ve 1 kitabın oluşturduğu OUTLOOK ve POWERPOINT’te ise e-postalarınızı kontrol etmek, haber gruplarını takip, adres defteri oluşturma, fikir ve düşüncelerinizi ifade edebilmenin kolay ve hızlı yollarını bulacaksınız.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963