scorecardresearch.com Bilgisayarın B'si - Windows 7 - Office 2010 ve Tüm Yeni Başlayanlar İçin Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bilgisayarın B'si - Windows 7 - Office 2010

Bilgisayarın B'si - Windows 7 - Office 2010

Yazar : Ömer Bağcı

Sayfa Sayısı : 584

Yayınevi : SEÇKİN YAYINLARI

Tür : Yeni Başlayanlar İçin

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


- Windows 7
- Bilgisayarı Kullanmak
- MSN İle Görüşmek
- İnternet’i Kullanmak
- E-Posta Gönderip Almak ve diğer Windows Konuları
- Office 2010
- Word 2010
- Excel 2010
- PowerPoint 2010
- Outlook 2010
- Dosyalarınızı CD veya DVD’ye Yazmak, CD/DVD’leri Kopyalamak
- Bilgisayarınızı Virüs ve Trojanlardan Korumak

Bu kitap sayesinde bilgisayar kullanmayı kimseye ihtiyaç duymadan, kendi başınıza rahatlıkla öğrenebilirsiniz.
Elinizdeki kitap, Bilgisayar kullanmaya yeni başlayanlar, bilgisayar öğrenmek isteyen ama kursa gitmeye vakti olmayanlar, bilgisayarda kendilerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir kaynaktır. Konular, başlangıç noktasından başlayarak, adım adım ekran görüntüleri ile desteklenerek ileri düzeye kadar anlatılmıştır.
Kitapta kullanıcıların en çok kullandığı Windows 7, Word 2010, Excel 2010, PowerPoint 2010, Outlook 2010 konuları ile DVD/CD Yazma ve kopyalama, Virüs temizleme programlarının kurulumu ve virüs temizliği konuları adım adım anlatılmıştır.
Kitaptaki konuları bitirdiğiniz zaman, MSN kullanabilir, İnternetten istediğiniz sayfaları erişebilir, DVD veya CD yazabilir, yazışmalarınızı ve slaytlarınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963