scorecardresearch.com Adım Adım Bilgisayar ve Tüm Yeni Başlayanlar İçin Kitapları Radikal Kitap'ta!
Adım Adım Bilgisayar

Adım Adım Bilgisayar

Yazar : Bayram Yıldız

Sayfa Sayısı : 290

Yayınevi : YAZARIN KENDİ YAYINI

Tür : Yeni Başlayanlar İçin

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


1- Genel Bilgiler
2- Bilgisayara Giriş
3- Windows Xp
4- Ms Office Word 2003
5- Ms Office Excel 2003
6- Ms Office Power Point 2003
7- Ms Office Access 2003
8- İnternet


Günümüzde her alanda ihtiyaç haline gelen bilgisayar ve kullanımı, bilgisayar kullanmayı öğreten kitaplarında önemini arttırmıştır. Bu kitaplar, bilgisayar kullanılacak alanlar için bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Bu kitapta bilgisayar kullanmayı öğrenmek isteyenlerin temel ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, bilgisayarlar ve kullanımlar ile ilgili öğrenilmesi gereken hemen hemen tüm konulara yer verilmiştir.

Kitabımızda, bilgisayar öğretirken daha ayrıntılı bilgi vermek amacıyla konu anlatımlarında ve uygulamalarda görsel öğelere bolca yer verilmiştir. Aynı zamanda konu sonlarında bulunan uygulama ve sorular öğrenmenizi kolaylaştıracak ve konuları pekiştirmenizi sağlayacaktır.

Bu kitap bilgisayarı kullanmaya yeni başlayanlar, bilgisayar bilgisini ve kullanımını geliştirmek isteyenler, ilköğretim, ortaöğretim, yüksek öğretim öğrencileri ve özel kurslarda öğrenim gören öğrenciler için oldukça faydalı bir kaynak olacağı kanaatindeyiz.


Bu kitap sayesinde bilgisayar kullanımını öğrenmeye yeni başlayanlar adım adım öğrenecek ve bilgisayar bilginizi ileri seviyelere taşımanıza yardımcı olacaktır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963