scorecardresearch.com Şifre Çözüldü Masonlar’dan Türkiye’ye Kanlı Hediye Asala - Pkk ve Tüm Yakın Türkiye Tarihi Kitapları Radikal Kitap'ta!
Şifre Çözüldü Masonlar’dan Türkiye’ye Kanlı Hediye Asala - Pkk

Şifre Çözüldü Masonlar’dan Türkiye’ye Kanlı Hediye Asala - Pkk

Yazar : Ali Özoğlu

Sayfa Sayısı : 432

Yayınevi : TOPLUMSAL DÖNÜŞÜM YAYINLARI

Tür : Yakın Türkiye Tarihi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Tarihin çeşitli bölümlerini bölümlerini değiştirerek Ermenileri kışkırttık. Dünya basınındaki biraderlerimiz aracılığıyla konuyu açtık, yaydık, destekledik, Ermeni gençlerini Filistin kamplarında "CIA'' yardımıyla eğittik, "ASALA'' adını verdiğimiz bu örgütü eylem yapacak seviyeye getirdik, silah ve patlayıcı konusunda deneyim kazanmalarını sağladık. Örgüte, ürettiğimiz silah ve malzemeleri sattık, para kazandık. Boğuşsun dursun, oyalansın, kontrolümüzde olsun ve bize ihtiyaç duysun diye Türkiye''ye sorun hediye ettik. Dünyanın neresinde yaşıyor olurlarsa olsunlar, Ermenilerde bir öç alma duygusu yarattık. Geçmişte Ermenilerin Türklere yaptıklarını, sanki Türkler Ermenilere yapmış gibi değiştirip kaşıyarak kapanmış, iyi olmuş bir yarayı yeniden kanattık, Ermenilerin Türkiye''de toprak talep etmelerini, nakit para tazminatı istemelerini önerdik. Bundaki amacımız, Ermenileri toprak sahibi yapmak değildi. Zaten ülkeleri, toprakları vardı. Kendi topraklarını bile kullanamıyorlardı. Ermeniler adına, Türkiye''den istediğimiz topraklar aslında "Büyük İsrail Devleti''nin ilerde sınırlarını yayacağı topraklardı. Biz kendi adımıza şimdilik bu toprakları isteyemezdik. Ermeniler istiyordu. Yetiştirdiğimiz, finanse ettiğimiz yarı deli Ermeni Asala militanları, çeşitli ülkelerde eylem yaparak Türkleri öldürmeye başladılar." ASALA terör örgütü üyeleri, işledikleri cinayetlerden sonra Avrupa devletlerince nasıl korundular? ASALA''nın uyutulmasına kimler nasıl karar verdi? PKK''yı kim, neden ve nasıl besledi? ASALA - PKK ilişkileri nasıl başladı, nasıl gelişti ve iki terör örgütü hangi anlaşmaları imzaladı? PKK''lı teröristler kilisede ayin mi yapıyor? Türk Masonları kimlerdir... Hangi toplantıya, hangi tarihte, kimler katıldı? Masonların aldığı çok önemli kararlar nelerdi? Ve Türkiye''nin geldiği son nokta!..
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963