scorecardresearch.com Üds Sosyal (İngilizce) % 100 Garantili Kelime Öğretimi ve Tüm Yabancı Dil Sınav Kitapları Kitapları Radikal Kitap'ta!
Üds Sosyal (İngilizce) % 100 Garantili Kelime Öğretimi

Üds Sosyal (İngilizce) % 100 Garantili Kelime Öğretimi

Yayınevi : MY KELİME

Tür : Yabancı Dil Sınav Kitapları

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


110 Gün Aktif Paket

Sistemimiz şifre kartıyla aktivasyon yapılarak çalışır. Sistemdeki tüm bilgiler interaktif olarak internet üzerinden 24 saat çalışmaktadır. Medya veya basılı bir malzeme yoktur. Sistemimizde Yüzlerce kitabı kapsayacak kadar bilgi vardır.
KPDS SINAVINDA ÇIKMIŞ KELİMELERİN %100 GARANTİLİ KELİME ÖĞRETİMİ
SİSTEMİN TANITIMI:
Sistemimiz şifre kartıyla aktivasyon yapılarak çalışır. Sistemdeki tüm bilgiler interaktif olarak internet üzerinden 24 saat çalışmaktadır. Medya veya basılı bir malzeme yoktur.
Mykelime.com Türkiye’nin ve dünyanın en profesyonel web tabanlı kişiye özel interaktif kelime öğrenme sitesidir. Sanal zeka programıyla öğrenemediğiniz kelimelerin istatistiklerini tutarak değişik modül ve tekrarlarla kelime öğretme sistemidir. Birçok değişik modülle İngilizcedeki kelimeleri mükemell bir şekilde öğreneceksiniz. Bu başarıyı gerçekleştirebilmeniz için günde sadece 30 dakika çalışmanız yeterli olacaktır. Çalışmak sizden başarı garantisi Mykelime.com’dan…

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963