scorecardresearch.com Pinpoint Üds Sosyal Bilimler - 10 Deneme Sınavı ve Tüm Yabancı Dil Sınav Kitapları Kitapları Radikal Kitap'ta!
Pinpoint Üds Sosyal Bilimler - 10 Deneme Sınavı

Pinpoint Üds Sosyal Bilimler - 10 Deneme Sınavı

Yazar : Kadem Şengül, Çağdaş Demirkul

Sayfa Sayısı : 352

Yayınevi : PEGEM AKADEMİ

Tür : Yabancı Dil Sınav Kitapları

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


10 ADET ÖZGÜN ÜDS SOSYAL BİLİMLER TESTİ
AYRINTILI CEVAP ANAHTARI
SINAVDA İŞİNİZE YARAYACAK ALTIN KURALLAR
EN ÇOK SORULAN PHRASAL VERBS LİSTESİ
“ADVERBIAL CLAUSES” KONU ANLATIMI

PINPOINT iki açıdan diğer ÜDS SOSYAL BİLİMLER kitaplarından farklıdır. Birincisi; PINPOINT’da yer alan tüm sorular daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olup tamamen ORİJİNALdir. Yani, artık her dönem sürekli aynı soruları görmek ve bu sorulardan yola çıkarak yapılan açıklamalarla yetinmek zorunda değilsiniz. Önceki durum her ne kadar belli bir noktaya kadar sizlere yarar sağlasa da tekrar tekrar bu soruları incelemek artık zaman kaybı haline gelmiştir ve ÜDS SOSYAL BİLİMLER sınavlarında çıkan sorulara eşit titizlikle hazırlanan ve PINPOINT’un orijinal soruları kadar etkili değildir. Çünkü sınav sorularına eşit bu tür orijinal sorular hem adayın kendisini gerçek anlamda denemesine fırsat sağlayacaktır hem de elde edeceği başarıyı somut olarak görmesine imkân verecektir.

İkincisi ise; PINPOINT başarıya odaklıdır ve ÜDS SOSYAL BİLİMLER sınavlarındaki başarınızı daha da artırmak için önemli ipuçları ve püf noktalarını gerçek sorular üzerinde (2006-2009) bugüne dek hiç anlatılmayan bir biçimde açıklamaktadır. Çünkü pek az şey başarı kadar insana doyum verir ve ÜDS sınavlarında elde edeceğiniz başarılar, sizler kadar bizleri de mutlu etmektedir ve başarı hepimizi heyecanlandıran, umutlandıran ve güdüleyen en önemli faktörlerden biridir. PINPOINT ile ÜDS SOSYAL BİLİMLER sınavlarında sağlanacak her başarı öyküsü yeni bir umut, heyecan ve şevk olacaktır.

PINPOINT serileri uzun zaman alan bir ekip çalışmasının ürünüdür ve yazarlarından tasarımcısına kadar tüm emeği geçenler büyük bir titizlikle çalışmışlardır. Fakat yazarlar, yine de gözden kaçmış olası hataların düzeltilmesi için sizlerden gelecek olan geri bildirimlere her zaman açıktır. Sonraki baskıların daha hatasız olması adına yapacağınız katkılar için şimdiden teşekkür eder, PINPOINT ailesi olarak gireceğiniz ÜDS SOSYAL BİLİMLER sınavında beklediğiniz başarıya kısa zamanda ulaşmanızı dileriz. Saygılarımızla…

Eylül 2009
Kadem ŞENGÜL
Çağdaş DEMİRKUL

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963