scorecardresearch.com A-z English Grammar ve Tüm Yabancı Dil Sınav Kitapları Kitapları Radikal Kitap'ta!
A-z English Grammar

A-z English Grammar

Yazar : A. Nejat Alperen

Yayınevi : YK BASIN YAYIN DAĞITIM

Tür : Yabancı Dil Sınav Kitapları

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Başarı sizin iddia ve başarılı olma isteğinizde ve bunu sürdürmenizde saklı” Eğer önemli bir nedeniniz varsa İngilizcenin temel gramerini halledip “İngilizce Sınavlarını” geçmenizi dünyada hiç kimse engelleyemez. “Peki bu kitap ne işe yarayacak?” derseniz bir tek şunu söyleyebilirim: Bu kitap bildiğiniz konuları pekiştirecek ve bilmediğiniz noktaları da öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu kitap, “SBS-YDS-KPDS-ÜDS-KPSS-TOEFL-TOEIC-IELTS” ve “Hazırlık atlama,bankacılık,araştırma görevliliği,okutmanlık,yurtdışı eğitim” gibi her türlü İngilizce sınavına dönük temel bir hazırlık kaynağıdır
 •          Ayrıntılı ,Türkçe anlatımlı Sınav Grameri
 •          İki renkli baskı
 •          Önemli noktaların kırmızı ile koyu yazımı
 •          Konulara bağlı olarak KPDS-ÜDS Soru örnekleri,açıklamalı çözümleri
 •          Özgün Soruları
 •          Graded Konu Testleri
 •          Başlangıç-Orta Düzey ( İleri Düzeye kadar) Türkçe açıklamalı Gramer Konu anlatımı
 •          Prepositions-İlgeçler :Detaylı örnekli anlatım
 •          Soru bankası
 •          Bireysel Çalışmaya Dönük kullanım
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963