scorecardresearch.com Vocabolario Visuale Quaderno degli esercizi (İtalyanca 1000 Temel Kelime -Alıştırmalar) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Vocabolario Visuale Quaderno degli esercizi (İtalyanca 1000 Temel Kelime -Alıştırmalar)

Vocabolario Visuale Quaderno degli esercizi (İtalyanca 1000 Temel Kelime -Alıştırmalar)

Yazar : T. Marin

Sayfa Sayısı : 64

Yayınevi : NÜANS PUBLISHING & BOOKSTORE

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Temel seviyede (A1-A2)yabancı dil olarak İtalyanca öğrenimi için görsel sözlük, İtalyanca 1000 temel kelime kitabına paralel alıştırmalar.

Il Quaderno degli esercizi del Vocabolario Visuale è uno strumento valido per chi vuole esercitarsi sul lessico di base della lingua italiana (oltre 1.000 parole di uso quotidiano). Accompagna e completa il Vocabolario Visuale ma i due libri si possono usare anche indipendentemente l’uno dall’altro. È composto da 40 unità tematiche che presentano una vasta gamma di brevi attività finalizzate alla memorizzazione delle parole: abbinamenti di immagini e parole, completamento di lettere mancanti, scelta doppia, nonché numerose attività ludiche come cruciverba, paroloni, parole nascoste e così via. Di queste tipologie vengono proposte numerose varianti, in modo da rendere le attività più interessanti e varie, fornendo continuamente nuovi stimoli allo studente e fungendo non tanto da test quanto da piacevole esercitazione.

Il libro è completato da esercizi di ricapitolazione. Livell A1-A2. Il Quaderno degli esercizi si rivolge a studenti di ogni età e presenta un’impostazione grafica accattivante. Inoltre, esiste il Libro del professore che ha un’impostazione grafica identica al Quaderno, ma con gli esercizi risolti.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963