scorecardresearch.com Vcd Sistemi İle Görüntülü İngilizce Dilbilgisi Kılavuzu 2 ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Vcd Sistemi İle Görüntülü İngilizce Dilbilgisi Kılavuzu 2

Vcd Sistemi İle Görüntülü İngilizce Dilbilgisi Kılavuzu 2

Yayınevi : BEŞİR YAYINEVİ

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

KİTAP İÇİNDEKİ ÜNİTELER 13. PRESEHT PERFECT IENSE Vahin Geçmiş Zaman 14. PRESEHT PERFECT COHTIHUOUS TENSE Süreklilik Bildiren Vahin Geçmiş Zaman 15. PAST PERFECT TENSE - Geçmiş Zaman Öncesi 16_ PAST PERFECT CONTIHUOUS TENSE Geçmişte BİT m 1 ş Stirekli Zaman 17. SIMPLE FUTURE TENSE - Gelecek Zaman 18. FUTURE CONTINUOUS TENSE Gelecekte şimdiki ?aman 19. FUTURE PERFECT TENSE Gelecekte Bitmiş Zaman 2O_ FUTURE PERFECT CONTINUÜUS TENSE Gelecekte Bitecek Sürekli Zaman 21. POSSESSION (HAUE K HAVE GOT) - Sahiplik 22. MODALS 1 HBILITV s POSSIBILITV) Kip Belirteçleri 1 (Yeterlilik s olasılık) 23_ MODALS II (PERMISSION S PROHIBITION) Kip Belirteçleri II { izin £ Yasaklama) 24_ MODALS III COBLIGATION i NECESSITVJ Kip Belirteçleri III (Zorunluluk S Gereklilik) 25. MODALS IV (DEDUCTION) Kip Belirteçleri IV (Son ut Çıkarma) 26. MODALS V (REOUEST / OFFER / SMGGESTIÜN) Kip Belirteçleri V (Rica / ikram / öneri) 27. USED TO 5 IMHULO 28. OTHER MODALS AND STRUCTURES (Diğer kip belirteçleri ve yapılar) 29. INIEHSIFIERS Pekiştirenler 30. BOTH / EITHER / HEITHER / EACH / TOO / SO 31. NUMBERS / DATES / THE TIME Sayılar / Tarihler / Saatler 1 kitap, 10 VCD ve 1 Hikaye kitabından oluşan bu set, size Ingilizceyi en İyi şekilde öğretmeyi hedefleyen mükemmel bir kaynaktır. • Bu sistem sayesinde ingilizce Dilbilgisi yapısını hiç yorulmadan, ekran karşısında çok rahat bir şekilde seyrederek öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bilgisayar, VCD, DVD cihazınıza, sırası ile CDlerinizi takıp seyretmek. Konu başlarındaki diyalogları gerçek İngilizlerin sesinden dinledikten sonra, diyalog içinde bulunan sözcüklerin karşılıklarını ezberlemediniz. Çok açık ve rahat bir Türkçe ile Dilbilgisi konuları anlatılmaktadır. özellikle İngiliz Dilbilgisi yapısının çok örnekli ve zengin bir şekilde anlatılmasına özen gösterilmiştir- Her konu sonunda verilen alıştırmalar ise ünite içerisindeki konu anlatı

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963