scorecardresearch.com Primo Ascolto +CD (İtalyanca temel seviye Dinleme) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Primo Ascolto +CD (İtalyanca temel seviye Dinleme)

Primo Ascolto +CD (İtalyanca temel seviye Dinleme)

Yazar : T. Marin

Sayfa Sayısı : 64

Yayınevi : NÜANS PUBLISHING & BOOKSTORE

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Temel seviyede (A1-A2) İtalyanca öğrenimi için, dinleme becerilerini geliştirmek ve çeşitli dil testlerine hazırlık için dinleme çalışmaları ve testleri.

Materiale per lo sviluppo dell’abilità di ascolto. Livello elementare (A1-A2)

Primo Ascolto mira a sviluppare l’abilità di ascolto dello studente e a prepararlo alla prova di comprensione orale di vari esami di lingua: Celi 1. Cils A1 e A2, Plida A1 e A2 e altri simili.

I dialoghi naturali, e spesso divertenti, un ampio utilizzo di materiale fotografico e un’impostazione grafica moderna rendono l’apprendimento piacevole e stimolante e fanno sì che il libro sia adatto a studenti di varie fasce di età.

È composto da 40 testi di cui gli ultimi 10 autentici. Ogni testo è corredato da due attività, una preparatoria e una che ricalca la tipologia dei suddetti esami. I testi coprono una grande varietà di argomenti e situazioni adatte a questo livello linguistico, nonché di atti comunicativi altrettanto utili.

Primo Ascolto si rivolge a studenti principianti o falsi principianti e può essere usato fino ad un livello preintermedio.

Può integrare in modo ideale Nuovo Progetto Italiano 1, trattando molti dei suoi argomenti, oppure essere utilizzato separatamente.

È accompagnato da un CD audio e dal Libro del professore, con le chiavi degli esercizi e la trascrizione dei testi (disponibili anche tra gli allegati scaricabili).

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963