scorecardresearch.com Pop Goes English ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Pop Goes English

Pop Goes English

Yayınevi : BOYUT YAYIN GRUBU

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Müzik ve dansla İngilizce öğrenin!

İngilizce öğrenmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! Cambridge ESOL programına göre hazırlanan kitap ve CD’lerden oluşan ‘Pop Goes English’ seti, 70 saatlik eğlenceli bir programla İngilizce öğretiyor. 6-15 yaş arası çocuk ve gençlere, İngiltere’nin en sevilen gençlik grubu S Club’ın şarkıları eşliğinde İngilizce öğreten bu setle İngilizce öğrenmek çok keyifli. İçerisinde çalışma kitapları, audio CD’ler, hangi şarkıda hangi hareketlerin yapılacağını anlatan dans kartları, şarkı sözleri yazabileceğiniz yap boz kartları, kağıt bebekler ve S Club tiyatro oyunu bulunan setin içinde bir de S Club’ı gösteriye yetiştirme oyunu yer alıyor. ‘Pop Goes English’le birlikte İngilizceyi enerji dolu ve eğlenceli bir biçimde dans edip şarkı söyleyerek öğrenebileceksiniz.

Pop Goes English müziğin evrensel çekiciliği ile özellikle başlangıç seviyesindekilere yönelik İngilizce öğrenmek için son derece eğlenceli ve motive edici bir ortam sunuyor. Çocukları ve gençleri dans ederek, şarkı söyleyerek müzik eşliğinde İngilizce öğrenmeye davet ediyor.

- World Media Festival Gümüş Ödülü
- British Council İngilizce Öğretme Teknikleri İnovasyon Ödülleri Finalisti
- Cambridge ESOL başlangıç müfredatına uygun.
6 DVD
6 Çalışma Kitabı
6 Oyun CD''si
6 Audio CD Kart Oyunları
• Kelime kartları oyunu
• Dans Kartları
• Kağıt bebekler
• S Club Tiyatrosu oyunu
• Kelime Yap Boz
• S Club’ı show’a yetiştirme oyunu

Pop Goes English, Spice Girls gibi dünyaca ünlü pop yıldızlarının yapım şirketi olan 19 Entertainment ortak çalışması ile hazırlanmıştır.

S Club’ın en gözde 6 şarkısını sözleri ve dansıyla birlikte öğreten Video’ların yanı sıra, telaffuz çalışmaları ve yeni kelimeler gibi çeşitli aktiviteler gibi içeren çalışma kitapları, S Club şarkıları ve interaktif oyunlar ile geliştirilmiş audio CD’ler, hangi şarkıda hangi hareketleri yapacağını gösteren, arkasında şarkının sözlerinin de bulunduğu dans kartları, kelime kartlarını birleştirerek şarkı sözlerini yazabileceğiniz kart oyunu, kağıt bebekler, herkesin bir S Club üyesini canlandırarak oynanan S Club tiyatrosu oyunu ve 4 kişilik bir grup ile oynanan S Club yarışından oluşan enerji dolu, eğlenceli Pop Goes English serisi ile anlamadan, zorlanmadan İngilizceye güçlü bir başlangıç yapacaksınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963