scorecardresearch.com Just Genel İngilizce Seti 3 Intermediate (3 Kitap+2 CD) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Just Genel İngilizce Seti 3 Intermediate (3 Kitap+2 CD)

Just Genel İngilizce Seti 3 Intermediate (3 Kitap+2 CD)

Yazar : Jeremy Harmer

Yayınevi : NÜANS PUBLISHING & BOOKSTORE

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


“Just Genel İngilizce Seti 3 Intermediate”, orta düzeydeki İngilizce öğrenenler için hazırlanmıştır.

Seri, dildeki temel becerileri Dilbilgisi (Grammar) ve Kelime Bilgisi (Vocabulary) ile destekleyerek dilin etkin edinimini amaçlamaktadır.

Öğretim materyalleri, Ünlü dilbilimci Jeremy Harmer ve konusunda uzman yazarlar tarafından hazırlanmış ve geliştirilmiştir. İletişim kurabilecek düzeyde, kurallı yazma ve okuma, günlük hayatta İngilizceyi düzgün ve anlaşılır şekilde kullanma becerisini kazandırır. 

Sette öğretilenler ana dili İngilizce olan yabancı öğretmenlerin seslendirdiği CD'lerle desteklenmiştir. Okuma parçaları ve diyalogların yanı sıra dinleme ve konuşma alıştırmalarına da CD’lerde yer verilmiştir.

“Just Genel İngilizce Seti” 4 seviyeden oluşmaktadır.
·         Elementary - Başlangıç
·         Pre-Intermediate - Başlangıç Üstü
·         Intermediate - Orta
·         Upper-Intermediate - Orta Üstü

“Just Genel İngilizce Seti 3 Intermediate” içeriği:
o    Just Listening & Speaking Intermediate (Kitap+CD)
o    Just Vocabulary Intermediate (Kitap+CD)
Just Grammar Intermediate

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963