scorecardresearch.com I verbi italiani per tutti (İtalyanca fiiller) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
I verbi italiani per tutti (İtalyanca fiiller)

I verbi italiani per tutti (İtalyanca fiiller)

Yazar : Rory Ryder

Sayfa Sayısı : 120

Yayınevi : NÜANS PUBLISHING & BOOKSTORE

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Un nuovo metodo multimediale per imparare i verbi italiani.
Livello elementare – intermedio – avanzato (A1-C2).

I verbi italiani per tutti è un libro che raccoglie 101 verbi tra quelli più utilizzati, e può essere usato sia in classe che in autoapprendimento. È adatto a studenti di tutte le età. Ciò che rende unico I verbi italiani per tutti è un approccio del tutto diverso da quelli tradizionali, un approccio “multimediale”, che cerca di aiutare lo studente nel processo di memorizzazione e di apprendimento senza vanificarne gli sforzi. Infatti, di ciascun verbo viene presentata:
·   la coniugazione di tutti i tempi e i modi verbali in due tabelle colorate che permettono allo studente di distinguere facilmente il tempo verbale desiderato;
·   un’illustrazione accattivante, un’immagine tridimensionale che rivela il significato del verbo descrivendone l’azione espressa in uno specifico contesto e che facilita la memorizzazione;
·   la pronuncia della coniugazione dei suoi modi e tempi più usati che gli studenti possono ascoltare gratis su www.learnverbs.com

I verbi italiani per tutti è completato da:
·   tavole sinottiche delle tre coniugazioni e della forma passiva.
·   una ricca Appendice con le forme irregolari di alcuni verbi ad alta frequenza d’uso.
·   una sezione sulle reggenze verbali (lista di verbi + preposizioni).
·   un glossario plurilingue con la traduzione dei verbi in inglese, francese, spagnolo, portoghese e cinese.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963