scorecardresearch.com English In 20 Minutes A Day (Lesson 1-6) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
English In 20 Minutes A Day (Lesson 1-6)

English In 20 Minutes A Day (Lesson 1-6)

Yayınevi : READER'S DIGEST

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Yolda,işte,evde,tatilde !
Her gün sadece 20 dakikanızı ayırarak İngilizce öğrenmeniz artık mümkün…

English in 20 Minutes a Day eğitim setiyle, İngilizce’yi istediğiniz yerde, istediğiniz zaman çalışabileceksiniz.
Bu set kendini yaşam tarzınıza ve faaliyetlerinize uyduracak, hareket özgürlüğünüz sınırsız olacaktır.Bunun için size sadece üç şey gerekir: o günün dersi,Resource Book (Kaynak kitap) ve CD’nizi dinleyebileceğiniz CD çalar.

Programın ilerleyişi ; Setin 12 aşamasından her biri, kendinizi nasıl tanıtacağınız ya da nasıl soru soracağınız gibi, gündelik hayattan alınjmış ve size yaygın kullanılan yararlı bir İngilizce öğretecek örnekler sunmaktadır.Konular ilerledikçe, yavaş yavaş, karşınızdakini ikna etmek ya da düşüncelerinizi savunmak gibi daha karmaşık dil becerilerine ulaşacaksınız.

Tükçe eğitim desteği ; Set içerisinde yer alan yazılı bölümlerin her birinde konuyu kavramaya yardımcı olacak ana dilde açıklama notları ve yönlendirmeler bulunmaktadır.Bu sayede İngilizce eğitime sıfırdan başlayacaklar için kitap içerisindeki Türkçe dil desteği iyi bir rehber niteliği oluşturur


Setler hakkında ;
İngilizce eğitim setleri 1-6 ve 7-12 olmak üzere 2 ayrı setden oluşmaktadır.Her bir setin içinde toplam 6 ana ders ve altlarında 20 ana konu bulunmaktadır.Toplam 12 dersten oluşan eğitim tamamlandığında günlük hatta karşılaştığımız pek çok konuyla ilgili toplam 240 konu işlenecektir.
Set içerisinde yer alanlar ;
6 ana dersin bulunduğu dosya
Aşama başına bir CD’den,altı CD
İçinde alıştırma anahtarı (Answers Key) bir dilbilgisi rehberi (Grammar Bank) ve büyün derslerin sözcüklerini kapsayan bir sözcük bankası (Word Bank) bulunan kaynak kitap.(Resource Book)
Dersleri takip edeceğiniz CD’lerdeki metinlerin yazılı hallerini barındıran Audio Scripst
Her dersi yanınızda taşımanız için plastic bir dosya
Tüm seti taşıyabileceğiniz çanta

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963