scorecardresearch.com English Course Level 2 (4CD + 2 Kitap) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
English Course Level 2 (4CD + 2 Kitap)

English Course Level 2 (4CD + 2 Kitap)

Yayınevi : LINGUAPHONE İNGİLİZCE DİL EĞİTİM SETLERİ

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Her bir eğitim paketinde;
4 adet audio CD 2 adet çalışma kitabı bulunmaktadır.
Kitapların biri İngilizce/ Türkçe olarak hazırlanmıştır.
Her eğitim paketi satın alan kişi 6 aylık online eğitim hediyesi kazanmaktadır
Seviyeler:
Toplam 8 seviyeden oluşan bu eğitim paketinin ilk 5 seviyesi L21 eğitim paketlerinden oluşmaktadır. Bu 5 seviye de öğrenci 0 dan orta seviyeye kadar ilerlemiş olacak.
6,7 ve 8. seviyelerde ise tamamen iş İngilizcesi öğretilmektedir.

L21 kursunu tamamlayanlar, Council of Europe tarafından hazırlanan sınavlarda, Threshold veya Waystage seviyelerine ulaşabilecektir

Dinle, Anla ve Konuş eğitim metodu

Bu eğitim metodu 2 ana prensip üzerine kurulmuştur;
1. Derslerden veya konulardan keyif alarak daha hızlı öğrenmenizi sağlamak,
2. kendinize yakın olan konu ve temalarla öğrenerek daha hızlı bir gelişme göstermenizi sağlamak.
Dinle:
Anadili İngilizce olan konuşmacıların telaffuzlarını sürekli olarak dinlemek yabancı dil öğrenebilmenin en temel unsurlarının başında gelmektedir. Bu eğitim setinde konuşmacıları dinlerken kelimelerin yazılı hallerini takip edebiliyor, aynı zamanda da harflerin oluşturduğu sesleri ayırt edilebiliniyor.
Anla:
Sizlere verilen eğitim CD’lerin deki diyalogları sık sık dinler ve verilen kitapları okursanız zamanla kelimeleri ve cümleleri anlayabilmekte hiç zorluk çekmeyeceksiniz.
Konuş:
Linguaphone eğitim metodunun tekrarlama, karşılaştırma ve de ilk günden itibaren doğru telaffuzla öğrenmeye başlama yöntemiyle, yabancı dil kendinizden daha emin bir şekilde konuşmaya başlayacaksınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963