scorecardresearch.com Elit Herkes İçin İngilizce Öğrenim Seti - For Women ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Elit Herkes İçin İngilizce Öğrenim Seti - For Women

Elit Herkes İçin İngilizce Öğrenim Seti - For Women

Yayınevi : .

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Elit Herkes İçin İngilizce Öğrenim Seti - For Women

 

İngilizce interaktif eğitim seti İngilizce Öğrenim Seti
 
Merhaba,

Çılgın bir alışveriş serüveninden dünya mutfaklarının özel tatlarını keşfetmeye, güzel yemek yapmanın sırlarını öğrenirken, çoğu kez erkeklerin kadınları neden anlamadığını çözmeye, tüm bunları yaparken ise, İngilizce öğrenmeye ne dersiniz?

Elinizde tuttuğunuz Q English For Women, İngilizce öğrenmek isteyen bayanların ilgi alanları ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, dünyaca ünlü pedagog ve sosyologlar denetiminde hazırlanmış, özel bir İngilizce Eğitim Kursudur. Görsel ve işitsel ögeleri içinde barındıran gelişmiş bir multimedya teknolojisi kullanır.

>Hiç bir İngilizce altyapınız olmasa bile, birbirini takip eden ve  ilginizi çekecek konulardan oluşan 10 Q English For Men CD’si ile, ileri seviyede bir İngilizce bilgisi edineceksiniz.  Ayrıca, size yaklaşık 800 saatlik İngilizce dersi verecek ve her istediğinizde yanınızda olacak bir İngiliz arkadaşa sahip olacaksınız.

Çalışma hızınızı ve zamanını kendiniz belirleyerek, bilgisayar ortamında, İngilizce öğrenmenin kolaylığını ve rahatlığını keşfetmeye hazır mısınız?

 

Set İçerisinde Yer Alan CD'ler:

 

1-) Etkili Konuşma Teknikleri
2-) Yemeklerin Özel Dünyası
3-) Keyifli Alışveriş
4-) Eşsiz Tatlar
5-) Alışveriş Serüveni
6-) Leziz Yemeklerin Sırrı
7-) Rüyalar,Hipnoz ve Aklımız
8-) Kadınlar ve Erkekler
9-) Bilmek İster Misiniz?
10-) Bunları Biliyor Muydunuz?

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963