scorecardresearch.com Elit Herkes İçin İngilizce Öğrenim Seti - Business ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Elit Herkes İçin İngilizce Öğrenim Seti - Business

Elit Herkes İçin İngilizce Öğrenim Seti - Business

Yazar : .

Yayınevi : .

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Elit Herkes İçin İngilizce Öğrenim Seti - Business

 

Elit Herkes İçin İngilizce Öğrenim Seti - Business
 

 

    Yeni Yüzyılda, ofis ortamı hızla değişmekte, hangi posizyonda olursanız olun, eğer çalışan bir bireyseniz İş İngilizcesi’ne ihtiyacınız var demektir. Günümüzün ofis ortamında pek çok işi yapabilmek için, her geçen gün daha fazla İngilizce desteğine gerek görülmektedir.

    İş Dünyasından Gerçek Örnekler, İş Sunumları, Uluslararası Ticaret ve Yatırım, Bankacılık ve Finans, Pazarlama ve Reklamcılık, Telefonda İngilizce, Ofis İngilizcesi, Yazışmalar ve diğer gereksinimleriniz.

    İş İngilizcesi için ihtiyacınız her ne olursa olsun, Q Business sizi her durum ve her ortam için hazırlamaktadır.

    Haydi, sizde hayatınızı kolaylaştırın ve çalışma hayatında başarıyı, 7 CD’de yaklaşık 800 saatlik bir eğitimi, 125 ders içerisinde sunan bu eşsiz setle yakalayın

Set İçerisinde Yer Alan CD'ler

  • Projeler Başlıyor
  • Müşteriyi Anlamak
  • Etkili Bir Sunum Gerçekleştirmek
  • Pazarlama Teknikleri
  • Güzel Bir Teklif Hazırlamak
  • Ticarette Kazanan Olmak

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963