scorecardresearch.com Easy Learning Spanish Complete Course (6 CD+2 Kitap) Kolay İspanyolca Seti ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Easy Learning Spanish Complete Course (6 CD+2 Kitap) Kolay İspanyolca Seti

Easy Learning Spanish Complete Course (6 CD+2 Kitap) Kolay İspanyolca Seti

Yazar : Carmen García del Rio, Ronan Fitzsimons

Sayfa Sayısı : 96

Yayınevi : NÜANS PUBLISHING & BOOKSTORE

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Whether you want to brush up on the basics or build upon prior knowledge, The Easy Learning Complete Spanish Beginner''s Set combines the content from Easy Learning Spanish 1 and 2 to make the perfect companion for holidays and business trips abroad. Fast and flexible, complete confidence in Spanish is only 8 hours away!

If you''ve always wanted to learn a language but could never be bothered with the heavy textbooks and complicated grammar, then the Easy Learning Complete Spanish Beginner''s Set is for you. Anywhere, anytime, just sit back and let our language experts equip you with the essential words and phrases that you need to make your Spanish a success, without even having to pick up a pen!

Just listen, speak and learn. Set over six CDs, each of the twenty four units introduces new key words or phrases to help you become confident dealing with everyday situations while abroad. Simple practice activities and memory tips mean that even the most challenging phrases will stay firmly fixed in your mind, while advice on culture and customs means you''ll never put a foot wrong. You can download the CDs to your mp3 player to learn on the go, and with each unit taking under twenty minutes to master, in the time it takes to get there you''ll already have mastered the basics!

The CDs are accompanied by two forty eight page colour booklets which provide full transcripts of the dialogues so that you always have the option of reading what you''re listening to, as well as helpful hints to guide you through the course. Complete the first twelve units to get to grips with the basics or take your Spanish further with the full twenty four, the Easy Learning Complete Spanish Beginner''s Set gives you the full flexibility to learn what you want, when you want.

Whether you''re a first time language learner or you''re just looking for something new, Easy Learning Complete Spanish Beginner''s Set is the definitive audio course to becoming confident in Spanish.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963