scorecardresearch.com Early Bird - Akıllı Düğmeler İngilizce Eğitim Seti (+6 Yaş) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Early Bird - Akıllı Düğmeler İngilizce Eğitim Seti (+6 Yaş)

Early Bird - Akıllı Düğmeler İngilizce Eğitim Seti (+6 Yaş)

Yayınevi : MARSIK YAYINCILIK

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 

 

6 Yaş ve Üstü için

Early Bird - Akıllı Düğmeler İngilizce Eğitim Seti, ilköğretimin ön sınıflarındaki çocuklara İngilizce’yi eğlenceli ve mantıksal bir yapı çerçevesinde öğretmek için hazırlanmıştır. Temelinde eğlenerek öğrenme prensibi yatar. Logico® Piccolo adı verilen plastik şablonu, çocuğunuzun otokontrol gücünü geliştirir. Çocuğunuz sorulara, Logico® Piccolo’nun düğmeleri ile yanıt verirken hem oyun oynar, hem İngilizce öğrenir, hem de öğrenme ve algılama yeteneğini geliştirir.

 

 

EARLY BIRD -AKILLI DÜĞMELER İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ ARAÇLARI

1. 10 düğmeli plastik Logico® Piccolo şablonu

2. Her biri 16 karttan oluşan 8 adet çalışma kitabı

3. 1 adet İngilizce Çocuk Şarkıları Kitabı

4. 1 adet İngilizce Çocuk Şarkıları CD’si

5. 1 adet İngilizce Diyalog Kitabı

6. 1 adet İngilizce Diyalog CD’si

7. 28 adet katlanabilir cep kitabı haline gelen 1 adet Pocket Stories 1 kitabı

8. 28 adet katlanabilir cep kitabı haline gelen 1 adet Pocket Stories 2 kitabı

 

 

1.AŞAMA – 8 ADET ÇALIŞMA KİTABI İLE Logico® Piccolo ŞABLONUN KULLANIMI

Çalışma kitapları sekiz ana konu üzerinde durur.

Konu başlıkları:

   1. Early Bird - At School ( Okulda )

2.   Early Bird - My Home ( Evim )

3.   Early Bird - Me and My Family ( Ben ve Ailem )

4.   Early Bird - That’s Me ( O, Benim )

5.   Early Bird - My Town ( Benim Kasabam )

6.   Early Bird - Fruit and Vegetables ( Meyve ve Sebzeler )

7.   Early Bird - All About Animals ( Hayvanlar Hakkında )

8.   Early Bird - Magic and Fairy Tales ( Sihir ve Masal Dünyası)

 

Her kitap dosyasının içinde, söz konusu konuya ait 16 adet kart bulunur. Çocuğunuz kart üzerindeki soruları şablondaki düğmeler yardımıyla çözer.

Konular, çocuğunuzun günlük yaşamında karşılaşacağı sözcükler, fiil kalıpları ve cümle yapıları üzerinde durur. Her bir kartın arka yüzü cevap anahtarı niteliğindedir. Çocuğunuz kendi yanıtlarını kendisi kontrol ederek otokontrol mekanizmasını geliştirir.

 

 

 

2.AŞAMA DİYALOG KİTABI VE CD

Çocukların da yetişkinlerinde çok sık karşılaştıkları bir sorun telaffuzdur. Dil ve konuşma örnekleri içeren bu kitap çocuğunuzu bu alanda geliştirmeye yöneliktir.

Kitabın içinde, çalışma kitaplarında işlenen 8 ana konu üzerine diyaloglar vardır. Çocuğunuz diyalogları CD’den dinleyerek kitaptan takip edebilir.

Böylece çocuğunuz, çalışma kartlarında öğrendiği sözcükleri ve cümle yapılarını burada tekrar görecek ve  bilgilerini pekiştirecek hem de CD’den bu diyalogları takip ederek telaffuzunu geliştirecektir.

 

3.AŞAMA İNGİLİZCE ŞARKILAR VE CD

Şarkılar, erken yabancı dil derslerinin metotlu temel öğesi sayılır. İlköğretimde her çocuk melodilere dönüşmüş dili severek benimser. Bu yolla telaffuz ve içeriğe giriş de kolaylaşır. Şarkı aynı zamanda sözcük dağarcığının genişletilmesi ve sağlamlaştırılmasındaki ek etkinliklerin başlangıç noktasıdır. Bu çalışmada da amaç konu kartlarındaki bilgilerin şarkılar yardımıyla pekiştirilip üst seviyeye çıkartılmasıdır.

Bu kitaptaki ve CD’deki şarkılar yine çalışma kitaplarında karşınıza çıkan 8 ana konu üzerinde yoğunlaşır.

 

 

4.AŞAMA POCKET STORIES 1 ve 2 (KATLANABİLİR KİTAPÇIKLAR)

Pocket Stories kitapları İngilizce dersleri için öğrenciyi özendirici birer destek kaynaktır. Her bir kitap kesilerek yapılan 28 adet kitapçığa dönüşür. Örnekler birbirinden bağımsız, kısa öyküler içerir. Çocuklar bu kitapları ceplerinde kolayca taşıyabilecekleri gibi, kitabın arka kapağından oluşturacakları kutu içinde de saklayabilirler.

 

 

Early Bird – Akıllı Düğmeler İngilizce Eğitim Seti sayesinde çocuğunuz İngilizce’yi aşama aşama eğlenerek öğrenecektir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963