scorecardresearch.com Daylight Genel İngilizce DVD Seti (Eğitim Seti + 500 Saat Eğitim) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Daylight Genel İngilizce DVD Seti (Eğitim Seti + 500 Saat Eğitim)

Daylight Genel İngilizce DVD Seti (Eğitim Seti + 500 Saat Eğitim)

Yazar : .

Yayınevi : DAYLIGHT

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Daylight Genel İngilizce DVD Seti (kutusunun da üzerinde belirtildiği gibi) ürünü satın alan herkese 1 yıl boyunca sürecek Genel İngilizce( Tüm Seviyeler) , KPDS- ÜDS, TOEFL ve Genel İspanyolca ( Tüm seviyeler) ÜCRETSİZ eğitim kampanyası karşılanacaktır.

Ürünü alan kişiler yukarıda belirtilen başlıklardan istediklerine katılabilirler.
Hüseyin Evren Okuşluğ tarafından ürünün içerisine seri numaralı Ödül Sertifikası yerleştirilmiştir. Ürünü alan kişiler bu sertifikayı almış olduğu fiş/ fatura ile birlikte Şişli Akman  İdea Dil Okulları Eğitim Şubelerine veya Kayıt ofislerine giderek kayıt işlemlerini gerçekleştirirler. Kişinin alacağı eğitimler esnek ders programına uygun olup, kursiyerlere verilecek olan eğitim programı dahilinde 1 yıl boyunca İdea Eğitim Şubesinde istedikleri kadar eğitim alabilirler.

Eğitim setini alan herkes 1 yıl boyunca toplam 500 saat İngilizce/ İspanyolca eğitimi alacaklardır.
Toplam piyasa fiyatı 3500 yerine sadece 289 TL olan bu set Öğretmen Anlatımlı olup, Türkiye de ilk ve tektir.
Konusunda uzmanlar tarafından hazırlanmış bu set sayesinde Genel İngilizcenizi geliştirip, kursumuzda da hem dilbilgisi hem de konuşma sınıflarına katılarak İngilizcenizi tamamlayabilirsiniz.
Dil Kursumuz şubelerimize hafta içi ya da hafta sonu programlarına katılabilirsiniz.
Haftada en az 6 ders saati almak üzere 1 yıl boyunca toplam 500 ders saati alınacaktır.
Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde dersler devam edecektir.
Dil programı kursiyerin tecihine göre ayarlanıp, kursiyer istediği zaman derslere katılabilecektir.

Ürünü alan kişiler yukarıda belirtilen başlıklardan istediklerine katılabilirler.
Hüseyin Evren Okuşluğ tarafından ürünün içerisine seri numaralı Ödül Sertifikası yerleştirilmiştir. Ürünü alan kişiler bu sertifikayı almış olduğu fiş/ fatura ile birlikte Şişli Akman İdea Dil Okulları Eğitim Şubelerine veya Kayıt ofislerine giderek kayıt işlemlerini gerçekleştirirler. Kişinin alacağı eğitimler esnek ders programına uygun olup, kursiyerlere verilecek olan eğitim programı dahilinde 1 yıl boyunca İdea Eğitim Şubesinde istedikleri kadar eğitim alabilirler.

ŞUBE:


 Şişli Akman Şube 0212 246 52 86 ( EĞİTİM-KAYIT ŞUBE)
Abide-i Hürriyet Cad. Akman İş Merkezi No 183 Kat 6 ŞİŞLİYORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963