scorecardresearch.com Bbc Active Search (5 Kitap + 6 Dvd + 4 Audıo Cd) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bbc Active Search (5 Kitap + 6 Dvd + 4 Audıo Cd)

Bbc Active Search (5 Kitap + 6 Dvd + 4 Audıo Cd)

Yayınevi : BOYUT YAYIN GRUBU

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Televizyon dizisi formatında İngilizce öğrenme metodu…

            Başlangıç seviyesindeki yetişkinler için hazırlanmış olan Search dil eğitim programı, hem kişisel hem de profesyonel hayatta iletişim kurmak için ihtiyaç duyulan temel İngilizceyi öğretmeyi hedeflemektedir. Program, kapsamlı bir şekilde çalışıldığında, sadece 40 saatte, dünyanın herhangi bir yerinde, İngilizce konuşan biri olarak günlük hayatla ba şa çıkabilecek seviyeye getiriyor. Seyahat rezervasyonları yapmadan e posta göndermeye, yemek siparişi vermeden işiniz hakkında konuşmaya kadar gerçek hayattaki dil gereksinimlerini karşılayacak eğitimi veren set “Cambridge ESOL Key English Test”, “Council of Europe A2” ve “IELTS 3 to 4” seviyesine ve testlerine uygundur.
           Search İngilizce eğitim seti, kitapları ve işitsel CD’leri ile kullanıcıya İngilizce öğrenme imkanı verirken aynı zamanda macera dolu 26 bölümlük TV dizisi formatı ile eğlenceli zaman geçirmesine ve böylelikle öğrenme sürecini sıkılmadan, keyif alarak tamamlamasına yardımcı oluyor.

          Başlangıç seviyesindeki yetişkinler için hazırlanmış, 5 Kitap, 6 DVD ve 4 Audio CD’den oluşan Search’ün içeriği aşağıdaki gibidir:
         15 dakikalık 26 bölüm Search video’su
         64 sayfa video book
         240 sayfa 2 adet coursebook
         72 dakikalık 2 coursebook audio CD’si
         64 sayfa novel book 
         60 dakikalık novel audio CD
         64 sayfa grammar book

      Buenos Aires’ten Londra’ya İngilizce öğrenmek ve moda eğitimi almak için gelen Maria turistik yerlerin fotoğraflarını çekerken aniden kaybolur. Umutsuzca endişelenen erkek arkadaşı Antonio onu aramak için Londra’ya uçar ve böylece arayışı başlar… Bu arayış Antonio’yu New York’tan Londra’ya götürüp moda tasarımcı Marc Conti’nin kıskançlıklarının içine çekecek, Global Television isimli uluslararası medya şirketinin çalışmalarına bulaştıracak, babası Carlos ve üvey annesi Nancy’nin niyetlerini sorgulamasına yol açacak bir arayıştır. Ayrıca kendisine dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar ağı yaratacaktır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963