scorecardresearch.com Bbc Active Goal (13 Dvd + 5 Kitap + 3 Audıo Cd) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Bbc Active Goal (13 Dvd + 5 Kitap + 3 Audıo Cd)

Bbc Active Goal (13 Dvd + 5 Kitap + 3 Audıo Cd)

Yayınevi : BOYUT YAYIN GRUBU

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


BBC’DEN YENİLİKÇİ BİR İNGİLİZCE EĞİTİM PROGRAMI

SPEAK ENGLISH, PLAY FOOTBALL!

13 DVD * 5 Kitap * 3 Audio CD

Spor aşk ve tutku…

İngilizce öğrenen herkes için ilgi çekici bir şeyler mutlaka var!

Başlangıç seviyesindeki gençler ve yetişkinler için süper eğitim programı!

Didaktik eğitim metotlarını rafa kaldırın. Televizyon dizisi formatı üzerine kurulmuş olan Goal dil öğretim programında, DVD’ler, CD’ler ve kitaplardan oluşan, öğrenimi kolaylaştırıcı ideal bir çalışma materyalleri çeşitliliği sunulmaktadır.

Goal dil eğitim programı, İngilizce öğrenen kadın-erkek herkesin ilgisini çekecek.

Londra’ya London Rangers takımında futbol oynamak için gelen, genç ve yetenekli, Güney Afrikalı futbolcu Manni’nin maceralarını içeren dinamik bir hikaye… Goal dil eğitim programında; aşk, gerilim, rekabet, dünya futbolunun tüm heyecan ve çarpıcılığı içinde sunuluyor… Üstelik gerçek futbol görüntüleri ile…

İngilizce’ye kendinizi nasıl kaptırdığınızı, nasıl rahatça anlama ve konuşma özelliklerinizin geliştiğini göreceksiniz.

Kullanım rehberi ile setinizi nasıl çalışma yapmanız gerektiğini; çalışma sırasının ne olması gerektiğini; kitap, DVD ve audio CD’lerin içeriklerini bulacaksınız.

13 Goal Video

Book story audios cd’si

Students book

Student’s Coursebook Audio Cd

Grammar Goals

Comic Book

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963