scorecardresearch.com Así me gusta 2 Libro del alumno (Ders Kitabı) İspanyolca Orta Seviye ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Así me gusta 2 Libro del alumno (Ders Kitabı) İspanyolca Orta Seviye

Así me gusta 2 Libro del alumno (Ders Kitabı) İspanyolca Orta Seviye

Yazar : Kolektif

Sayfa Sayısı : 128

Yayınevi : NÜANS PUBLISHING & BOOKSTORE

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Orta seviyede (B1) İspanyolca öğretici ders kitabı.

Así me gusta es un método de español general en dos niveles centrado en las necesidades comunicativas de los alumnos. Sigue las recomendaciones del Marco Común Europeo de Referencia y del Plan Curricular del Instituto Cervantes.
Libro del alumno: El Libro del alumno consta de una unidad 0 con formas de saludos y preguntas de clase en varios idiomas, diez unidades, un apéndice gramatical, Formas y funciones, y la tabla de verbos al final de cada libro.

Una primera página de toma de contacto, motivación y detección de ideas previas.
Doble página de Comprensión y expresión oral.
Doble página con la Gramática en contexto.
Textos para... sirve para trabajar la comprensión lectora y la expresión escrita y Culturas para desarrollar la competencia intercultural que conlleva el aprendizaje de una lengua.
En Punto de vista se invita a los alumnos a movilizar los recursos adquiridos dando su opinión e interviniendo de forma activa pudiendo utilizarse el DVD de ¡Así son! como complemento. Pausa aparece en las unidades pares e invita al alumno a reflexionar sobre su proceso de aprendizaje.
Cada unidad finaliza con una Actividad final de recapitulación donde trabajan de forma individual, en parejas y finalmente en grupo y una Autoevaluación con posibilidad de autocorrección.
Formas y funciones es un amplio apéndice con las explicaciones gramaticales desarrolladas y Tabla de verbos presenta la conjugación verbal regular e irregular.

Cuaderno de actividades: El Cuaderno de actividades contiene actividades de refuerzo de gramática, vocabulario y textos orales y escritos para trabajar de forma individual, en parejas o en grupos. Todas las unidades tienen una sección dedicada a trabajar la pronunciación e incluye la clave de respuestas y las transcripciones al final del libro.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963