scorecardresearch.com ARAPÇA EĞİTİM SETİ (14 VCD + 3 KİTAP + SÖZLÜK) ve Tüm Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri Kitapları Radikal Kitap'ta!
ARAPÇA EĞİTİM SETİ (14 VCD + 3 KİTAP + SÖZLÜK)

ARAPÇA EĞİTİM SETİ (14 VCD + 3 KİTAP + SÖZLÜK)

Yayınevi : NAKKAŞ YAPIM VE PRODÜKSİYON

Tür : Yabancı Dil Öğretici Kitaplar ve Eğitim Setleri

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


"Her kur 13'' er derstir. Dersler kendi içinde müstakil kısımlara (konuşmalara) ayrılmıştır. Bir derste 3-16 kısım vardır. Birinci kur 55 kısım, ikinci kur 93 kısımdan oluşmaktadır. Her kısım için bir gün ve her dersin sonundaki alıştırmalar için de ayrı bir gün ayırırsanız; 1 Kur'' u 68 gün, 2 Kur'' u 106 günde, yani toplam 174 günde (6 ayda ) bitirmeniz mümkündür. Ancak bunu yaparken, günde en az 1 saatinizi düzenli ve sürekli olarak ayırmanız gerekmektedir. Kitaplarda dersi en verimli şekilde çalışabilmeniz için yapmanız gerekenler numaralar ile belirlenmiştir. VCD'' lerde, kitabınızda yer alan Arapça metinlerin, değiştirmelerin ve alıştırmaların okunuşlarını bulacaksınız. NAHİV (GRAMER) KİTABI ise daha ziyade İmam-Hatip Lisesi, İlahiyat Fakültesi gibi öğretim kurumlarında İslami ilimler tedris eden öğrencilere yönelik hazırlanmış bir kitaptır. Arapça'' yı bu set ile öğrenmeye başlayan öğrenciler için özellikle 2 Kur'' da ve sonrasında faydalı olacağı kanaatiyle set'' e ilave edilmiştir."

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963