scorecardresearch.com Siyasal İletişim Yönetimi ve Tüm Türk ve Dünya Siyaseti Kitapları Radikal Kitap'ta!
Siyasal İletişim Yönetimi

Siyasal İletişim Yönetimi

Yazar : Ferruh Uztuğ

Sayfa Sayısı : 412

Yayınevi : MEDİACAT KİTAPLARI

Tür : Türk ve Dünya Siyaseti

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Siyasette tek başına seçim dönemi kampanyalarıyla başarıya ulaşmak artık çok güç.
 • Seçimler geldiğinde kararsız seçmen oylarına mahkum olmamak ve seçmenler üzerinde olumlu ve kalıcı bir izlenim bırakabilmek için artık daha uzun soluklu ve istikrarlı bir iletişim stratejisi izlemek, yani markalaşmak gerekiyor. Bu ihtiyaç hem partiler hem de adaylar için geçerli.
 • Yavaş yavaş olgunlaşmakta olan Türk siyasal iletişim literatürünün önemli isimlerinden biri olan Ferruh Uztuğ bu kitabında siyasette markalaşmak ve kalıcı başarılar elde etmek isteyen adaylara, partilere ve bunların danışmalarına siyasal iletişim stratejilerini hazırlarken yararlanabilecekleri kapsamlı bir içerik sunuyor. Uztuğ kitabında önce adakemisyen birikimi ve sükunetiyle genel bir çerçeve oluşturuyor, daha sonra bu çerçevenin içini kolayca uygulanabilecek tavsiyelerle dolduruyor.
 • Siyasette marka olmak ve bu markayı doğru bir şekilde yönetmek konusunda yol gösteren bu kitap, siyasal iletişimle ilgilenen herkesin okuması ve kitaplığında bulundurması gereken bir kaynak.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963