scorecardresearch.com Kod Adı : Kılıçbalığı ve Tüm Türk ve Dünya Siyaseti Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kod Adı : Kılıçbalığı

Kod Adı : Kılıçbalığı

Yazar : Mustafa Aydın

Sayfa Sayısı : 199

Yayınevi : Karakutu Yayınları

Tür : Türk ve Dünya Siyaseti

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Tarihe not düşme ve belge bırakma niyetiyle hazırlanan bu kitap, 11 Eylül 2001 günü ABD de yaşanan saldırıların perde arkasını sorguluyor. Uluslararası uzmanların açıklamalarının yer aldığı eserde, 2004 seçimleri için Demokrat Parti başkan aday adaylarından Lyndon LaRouche un saldırılarından 48 gün önce (24 Temmuz 2001) BM çatısı altında yaptığı çağrı pek dikkat çekmemişti. Oysa artık o konuşmaların Ortadoğu da yaşananlar nezdinde artık bir karşılığı var... Bakın LaRouche kehanet gibi öngörülerde bulunduğu konuşmasında ne diyordu; "Çeşitli nedenlerden dolayı Ağustos, Avrasya da bir savaş başlatmak için iyi bir ay ve bir savaşın eşiğindeyiz. Savaş artık savaş istemeyen İsraillilerden ve Araplardan çıkmıyor. Savaş temel olarak İngiltere, Avustralya ve Amerika daki bazı kişiler tarafından planlanıyor. Orta Doğu da savaş patlamak üzere, İsrailli bir delinin Şaron u öldürdüğünü ve suçu Araplara attığını varsayalım. Böylesine kızgın bir ortamda İsrail de yönetime geçecek deli de halihazırda hedef şehirler olan Şam, Bağdat ve Tahran a karşı toplu imha silahları kullanmakta tereddüt etmeyecektir. Eğer bu, İsrail in Kudüs te bir camiyi işgal ettiği bir ortamda gerçekleşirse Avrasya nın tamamında yankı bulacak ve sonuçlarının nereye varacağı hesaplanamayan bir din savaşı çıkabilir."
 • Bu kitap Armagedon Sancakları nın açıldığını gösteriyor... Hz. Mehdi, Hz. İsa ve Deccal la gelişmelerin ilgisi nedir..? Armagedon: Kanlı Savaş başladı mı? İsrail hayali olan Süleyman Mabedi için neleri yapabilir? Başlanmışın tamamlanması (Annuit Coeptis) için düğme ye mi basıldı? 11 Eylül Senaryosu Kod: Kılıç Balığı nda bu ve buna benzer birçok sorunun cevabını bulacaksınız.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963