scorecardresearch.com Promozyon İndirim Rehberi - İstanbul 2012 ve Tüm Turizm - Gezi Kitapları Radikal Kitap'ta!
Promozyon İndirim Rehberi - İstanbul 2012

Promozyon İndirim Rehberi - İstanbul 2012

Yazar : .

Yayınevi : MYK YAYIN

Tür : Turizm - Gezi

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 

 

Kitabımızda bir yıl boyunca geçerli olan 700'ün üzerinde kupon, 160'dan farklı mekan, yaklaşık 20.000 TL değerinde indirim bulunmaktadır. Kuponların çoğu bir alana bir bedava kuponlarıdır. Kuponların geçerli olduğu mekanlar restaurantlar, cafeler, eğlence merkezi, güzellik merkezleridir. 

 

- Projemiz konsept olarak Türkiye'de ilk defa uygulanacak olan, kapsamlı bir promosyon rehberi sistemidir.

  

- Ürünümüzün hedef müşteri kitlesi orta ve üst gelir seviyesine sahip tüm İstanbullular.

  

- Her işletme için kitabımızda en az bir sayfa ayrılmaktadır ve bu sayfada firmanın kısa tanıtımı yapılmaktadır. 

 

- Her firmanın üç adet kuponu da kitap içinde bulunmaktadır.

  

- Ürünümüz seçkin restaurant, kafe, eğlence merkezleri, güzellik ve bakım merkezlerini içerecek ve yıllık olarak çıkacaktır.

  

- Kitabımızda sadece seçkin ve marka olmuş mekanlara yer vermekteyiz ve insanları bu seçkin mekanlara yönlendirmeyi hedeflemekteyiz.   

 

- Kitabımızda 160'dan fazla firma bulunmaktadır.

  

- Kuponların kullanımı İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasındaki mekanlarda 1 Şubat 2012 tarihinde başlayacak ve 30 Aralık 2012 tarihinde bitecektir. 

  

- Kitabımızda yer alacak kuponlar 2012 yılı boyunca geçerli olacaktır. Özel günlerde (sevgililer günü, bayramlar, vb.) kuponlar geçerli olmayacaktır. Kuponların özel günlerde kullanılamayacağı bilgisi kitap içerisinde bildirilmiştir.

  

Kampanyaya dahil olan mekanlardan bazıları için tıklayınız.  

 

 Kitap içeriği ve kuponları görüntülemek için tıklayınız.  

 

 

Kitabın içindeki kuponların kopartılması ve eksik olması durumunda kitabın iadesi kabul edilemeyecektir.

   

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963