scorecardresearch.com Hotel & Travel Guide Otel Ve Tatil REHBERİ'06 ve Tüm Turizm - Gezi Kitapları Radikal Kitap'ta!
Hotel & Travel Guide Otel Ve Tatil REHBERİ'06

Hotel & Travel Guide Otel Ve Tatil REHBERİ'06

Sayfa Sayısı : 1008

Yayınevi : BOYUT YAYIN GRUBU

Tür : Turizm - Gezi

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • 6''inci yılında "Otel ve Tatil Rehberi" ve "Türkiye Endüstri Kataloğu" yine Turizmdeki çözüm ortağınız olacak. "Türkiye Otel ve Tatil Rehberi 06", Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Turistik Otelciler İşletmeciler ve Yatırımcılar Birliği (TUROB) ile birlikte, önceki yıllarda hazırlanan kataloglardan ve benzerlerinden oldukça farklı bir biçimde hazırlandı.
 • TÜRSAB ve TUROB ile birlikte hazırlanan ve Türkiye''nin otellerini tek tek en detaylı bir biçimde sektörle buluşturan Otel ve Tatil Rehberi, bu yıl WTM 2004''den başlayarak; Berlin (ITB), Moskova (Mitt), Selanik (Philoxenia), Madrid (Fitur), Milano (BIT), Düsseldorf Hogatec, St. Petersburg (CIS), Köln (Orgatec),Barselona (Hostelco), Hollanda (Utrech), Atina (Xenia), Dubai (Arabian Travel) ve Cenevre (EIBTM) fuarlarında Türkiye''nin tanıtım organizasyonunda yerini alacak.
 • Kataloğun kolay taşınabilmesi ve reklam verenlerin bir bölümünün diğer ciltte unutulmaması için tek cilt ve büyük boy hazırlandı. Aranan bilgiye kolay ulaşım için ise rehber kesim kullanıldı.
 • Otel ve Tatil Rehberi kullanıcılarına en iyi hizmeti verebilmek için CD-Rom’a yüklendi. Rehberle birlikte verilen bu ücretsiz CD-Rom''da tüm rehber bilgileri yer alıyor. Interaktif CD-Rom''un bilgisayara kurulumu çok kolay. Seyahat acentaları, rehberler, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarında tüm bilgilere çok kısa zamanda ve kolayca ulaşılmasını sağlıyor. Üstelik bu CD-Rom internet aracılığıyla Türkiye Endüstri Kataloğu bilgilerine de ulaşarak turizm sektörüne hizmet eden 30.000''e yakın adres ve 12.500''ü aşan firma bilgisine ulaşılmasını sağlıyor.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963