scorecardresearch.com Butik Oteller Kitabı 2012 ve Tüm Turizm - Gezi Kitapları Radikal Kitap'ta!
Butik Oteller Kitabı 2012

Butik Oteller Kitabı 2012

Yazar : Kolektif

Sayfa Sayısı : 456

Yayınevi : GRUP YAYINCILIK

Tür : Turizm - Gezi

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bu yıl da okuyucularımız için yüzlerce otel gezdik. Bunların içinden en iyilerini seçtik ve kitabımıza tam 229 tanesini yerleştirdik. Sayfalarımızda her bir otelin birbirinden güzel fotoğraflarını paylaştık. Hem dış cepheden çekilmiş fotoğraflara hem de oda fotoğraflarına yer verdik. “Butik Oteller Kitabı 2012”de görsellerimiz daha fazla ön planda. Otel bilgilerini de unutmadık elbette. Otele nasıl ulaşılır? En yakın merkeze uzaklığı nedir? Çocuk kabul ediyorlar mı? Kedim de gelebilir mi? Akla gelecek veya gelmeyecek her soru tarafımızdan düşünüldü. Yanıtları otel sayfalarımızda bulunabilir. Otellerin adresleri haritalarımızda özenle işaretlendi. Oda fiyatlarını paylaşmak isteyen otellerin sayfalarına fiyat aralıkları eklendi. Ayrıca bu yıl tatilcilerimizin otellere ulaşmasını daha da kolaylaştırmak için bir bölge indeksine yer verdik. Her köşesi cennet yurdumuzu 11 bölgeye ayırdık. Her bir bölgenin altında o bölgedeki otelleri listeledik. Her bölge için geniş coğrafik ve turistik bilgileri de dahil ettik.
Tüm bunların yanında okurlarımıza her zamanki gibi hem unutulmaz hem de ekonomik bir tatil sunabilmek için çalışmayı da ihmal etmedik. Butik Oteller Kitabı 2012’yi satın alan tatilcilerimiz “Prestige Card” indirim kartını kitabın içindeki inserte monte edilmiş bulacaklar. Anlaşmalı otellerde konaklamada değişik oranlarda indirim fırsatı sağlayan “Prestige Card” 2013 Mart sonuna kadar yapılacak tüm konaklamalarda kullanılabilir.
Huzur dolu, sıra dışı, birbirinden özel ve güzel, kimi aksiyonun tam ortasında, kimi gözlerden ırak, seçkin, şirin, küçük ve butik, zevkle döşenmiş, kimi havuzlu, kimi deniz kenarı, kimi dağda, kimi yaylada, kimi de bir mağaranın oyuntusunda yüzlerce farklı tatta otel okurlarımızı bekliyor.
Grup Yayıncılık olarak bir yıllık emeğin ürünü “Butik Oteller Kitabı 2012”de memnuniyetle ağırladığımız konuk yazarımız Sayın Dr. Deniz Gökçe’ye ve güçlü yayın ekibimize teşekkür ediyoruz.
İyi tatiller!
“Elinizde tuttuğunuz Butik Oteller Rehberi, aralarında benim de tanıdığım arkadaşlarımın yer aldığı bir ekip tarafından titizlikle hazırlandı.

Esasında turizm ve seyahat üzerine yayın hazırlamanın son derece zor ve iddialı bir iş olduğunu düşünürüm.

Çünkü önerdiğiniz yeri ziyaret edecek kişi sayısı kadar farklı beklenti, farklı beğeni ve farklı algıyı peşinen kabul etmeniz gerekir. Ne var ki her işte olduğu gibi bu işte de ciddiyet ve uluslararası standartlara saygı, başarıyı getirecektir. Ben bu açıdan, bu titiz çalışmaya emeği geçen herkesi tebrik etmek istiyorum.

Adı geçen butik otellerin her birini gidip görmesem de, bende gitme isteği uyandıran çok fazla ayrıntıya rastladım. Sayfaları çevirdikçe, ‘yola çıkmaya’ hazır olanları cesaretlendirecek, meraklandıracak pek çok özel not gördüm. Farklı olanı arayanlar ve keşfetme isteği her daim canlı olanlar için çok güzel bir rehber olmuş… Herkese iyi tatiller!"

Dr. Deniz Gökçe

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963