scorecardresearch.com Butik Oteller Kitabi 2010 ve Tüm Turizm - Gezi Kitapları Radikal Kitap'ta!
Butik Oteller Kitabi 2010

Butik Oteller Kitabi 2010

Sayfa Sayısı : 430

Yayınevi : GRUP YAYINCILIK

Tür : Turizm - Gezi

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


“BUTİK OTELLER KİTABI 2010”
Türkiye’nin en çok satan tatil rehberi; “Butik Oteller Kitabı 2010” çıkıyor.

4. sayısında geliştirilen içeriği ve yeni katılan otellerle 250’ye yakın seçkin adresi aynı kitapta bulmanız mümkün….

Titiz çalışmamızın sonucunda; Türkiye çapındaki şirin, aile işletmesi ancak, aynı zamanda da VİP hizmet veren tesisleri bir arada görecek ve mukayese edebileceksiniz.


‘Ben sade bir tatil yapmak istiyorum’ diyen kişilere yönelik hazırladığımız rehber kitapta herşey sade bir dille anlatıldı. Tesisle ilgili, bölgesel bilgi ve fotoğraflar, kontrolden geçirildi ve maksimize edilerek kolay ulaşılabilir hale getirilerek sizlere sunuldu. Geçen yıl verilen ve otellerde farklı oranlarda indirimler sağlayan Prestige card, bu sayıda da ‘’Butik Oteller Kitabı’’ okuyucularına armağan edilecek.Kitaba eklenen kolay ulaşım haritası, gideceğiniz yöreye özgü kültür gezileri, yeme-içme öneri ve alternatifleri en ince detayına kadar verildi. Henüz bir karar vermedinizse “Butik Oteller Kitabı 2010”un içeriğinde hayalini kurduğunuz tatile gitmek için gerekli tüm bilgilerin bulunduğu 2010 baskısı ile çok yakında piyasada.


Yurt içinde olduğu kadar, yurt dışında da büyük ilgi gören “Butik Oteller Kitabındaki’’ oteller ülkemizin cennet köşelerinden tamamen ev sahiplerinin misafirleriyle ilgilendiği ozel yerlerden seçildi. Grup Yayıncılık tarafından çıkarılan bu rehber kitapla, tatilinizi yaparken, aynı zamanda çevre gezilerine çıkıp inanılmaz keşiflerde bulunacaksınız. Amacımız; değerli okurlarımızda, kalabalık yerleri değil, gözlerden uzak ancak nefis doğası ve sunulan hizmetleri ile akıllardan çıkmayacak bir anı bırakmak.

Bunun için, Grup Yayıncılık olarak her yöreyi karış karış gezdik ve adeta taradık. Kah; ara sokaklarda, kah; bir tepenin üzerinde veya kah; ıssız bir koyda işletmeye açılan yerleri sizin için bulduk. Burada konakladık ve işletmeyi tam bir süzgeçten geçirdik. Edindiğimiz izlenimleri ve yaşadığımız güzellikleri derledik. Sonuç mu?.. Yenilenmiş ve geliştirilmiş baskısıyla “Butik Oteller Kitabı 2010”... çıkıyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963