scorecardresearch.com Yeni Çağda İçsel Kıyamet Ve Değişim Zamanı ve Tüm Toplum Hayatı / Toplumsal Konular Kitapları Radikal Kitap'ta!
Yeni Çağda İçsel Kıyamet Ve Değişim Zamanı

Yeni Çağda İçsel Kıyamet Ve Değişim Zamanı

Yazar : Metin Albasan

Sayfa Sayısı : 229

Yayınevi : NEW AGE YAYINLARI

Tür : Toplum Hayatı / Toplumsal Konular

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Her varlık, kozmik bilgisini, kendi iç potansiyalinde öz bilgi olarak taşır. Bilgi, hiçbir kuruluşun, hiçbir zümrenin ipoteği altında değildir. Sözüm ona bilginin bekçiliğine soyunan, sadece kendi entelektüel birikimlerinin, bilimsel bilgi olduğunu ve bilginin açılımının tek yetkili ağızlar kendileri olduğunu zannedenler yanılıyorlar. “Bilgi Varlık İçindir!” Bu anlayışla, Sınır Ötesi ve New Age Yayınları olarak, yayıncılık ilkelerimiz içinde, yayın içeriğimize uygun her türlü; araştırma, belge ve bilgiyi sizlerle paylaşmaktayız... Yurt dışında okuyucular tarafından önemli derecede ilgi görmüş, çeviri kitapları sizlere ulaştırmaktan kıvanç duymaktayız!...
2000’li yıllarda Yeni Çağ anlayışı doğrultusunda, “Bilgi Varlık İçindir” ilkesinden hareket ederek “Yeni Çağ’da İÇSEL KIYAMET VE DEĞİŞİM ZAMANI” adlı eseri zevkle okuyacağınızı, inceleyeceğinizi ve deneyimleyeceğinizi umuyoruz. İnsanlık Kova Burcu Çağı’nın devresel tesirleri altına girmektedir. Ve hatta girmiştir... Göksel Rehberlik Sistemi’nin, genel tesir akışıyla, tüm varlıkları, bilinç ve farkındalık üzre uyarması söz konusudur... Her birey, bu etkilerin farkındalığını hissetmekte, fakat ne tür mesajlar verdiğini idrak edememektedir. Bütün insanlığın içsel hayatlarında bir uyanma, bir sezgi ve iç fırtınalar oluşmaktadır. İşte, elinizdeki bu kitap, içeriği bakımından, bu ruhsal değişimlerin etkilerine ışık tutacak, pratik ve deneysel bilgiler vermektedir. Bunlar: Duygusal (Astral) Arınma – Zihinsel Doğrulama – Kişisel Adanma – İmajinasyonun Kullanılması – Sezgi Kanalının Açılması ve son olarak Ruhun Hâkimiyeti konuları altında toplanmaktadır. Sevgili okurlar, Dünya Evrim Siklusunun başlangıcından itibaren, insanlığın yukarıdaki konuları içeren kavramları ve yetenekleri geliştirmek en önemli hedefleri değil mi? Dünya insanının, bu evrim devresinde sayısız enkarnasyonları süresince, elde ettiği bilgi birikiminle yüzleşmek zamanı gelmedi mi?... İşte, Yeni Çağ’da, Göksel Öğretmenler tarafından öğretilmeye ve yaşatılmaya çalışılan, insanlığın kendi içinde, Yüksek Benliğinde olan kozmik bilgilerinle bütünleşmesidir... Bundan dolayı “Bilgi Varlık İçindir!” Hepimizin hedefi asıl varlığımızın idrakine varıp, Kozmik Bilincinin gerektirdiği nitelikleri yansıtmak değil mi?... Bizler, ne zaman kozmik bir paratoner olup, İçsel Işığımızla kendi dışımızdakileri aydınlatacağız, işte o zaman, Dünya İnsanlığından, Galaktik Uygarlığın bir bireyi olmaya aday olacağız... Haydi... Hep beraber kitabı okuyalım!... İçsel dünyamızda meydana gelen etkilerinin ve anlayışlarının birlikte farkına varalım!... İçsel Işığınız Rehberiniz Olsun!...

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963