scorecardresearch.com UNIGRAPHICS NX2 - MEKANİK MODELLEME VE MONTAJ ve Tüm Tasarım Grafik Kitapları Radikal Kitap'ta!
UNIGRAPHICS NX2 - MEKANİK MODELLEME VE MONTAJ

UNIGRAPHICS NX2 - MEKANİK MODELLEME VE MONTAJ

Yazar : İbrahim Utanır

Sayfa Sayısı : 894

Yayınevi : ASİL YAYIN DAĞITIM

Tür : Tasarım Grafik

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Mekanik Modelleme ve Montaj isimli bu kitapta ; özel teknikler gerektiren branşlara yönelik modülleri ile göz dolduran ve bir çok alanda teknik destek sağlayan , tasarım dünyasına yenilikler sunan ve imalat sektörünün sıklıkla tercih ettiği Unigraphics NX2 yazılımının tasarım bölümü anlatılmıştır. Kullanıcı Arayüzü , 2 Boyutlu Modelleme , Sketch Modelleme , Katı Modelleme ve Montaj Modelleme olmak üzere 5 bölümde hazırlanan kitabın birinci bölümünde , modelleme ortamında çok sık karşılaşılan fonksiyon ve işlemler ile ilgili komutlar , ikinci bölümde Curve ve Edit Curve araç çubuk komutları komıutlar , dördüncü bölümde Form Feature , Feature Operation ve Edit Feature araç çubuk komutları , beşinci bölümünde ise montajın tanımı ve önemi , montaj modelleme ile ilgili temel komutlar ve işlemleri , grafik ekranda karşılaşılan görüntüler ile anlatılmıştır. Programda kullanılan menüler , tasarım bölümünde mevcut olan 2 boyutlu , 3 boyutlu ve montaj modelleme yapabilmek için kullanılan komut - alt komut ve alt seçenekleri açıklanmış ve işlem sıralı uygulamalar ile adım adım verilmiştir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963