scorecardresearch.com Photshop CS2 Ve CS3 ve Tüm Tasarım Grafik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Photshop CS2 Ve CS3

Photshop CS2 Ve CS3

Yazar : Süleyman Uzunköprü

Sayfa Sayısı : 576

Yayınevi : BEŞİR YAYINEVİ

Tür : Tasarım Grafik

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

KİTAP İÇERİĞİ Göz Rengini Deği#tirmek Resim Renklendirme Transparan Katmanlar Bulut Efekti Resimlere Üç Boyutlu Şekiller Eklemek Kabartma Efekti! Transparan Yazılar Resimlere Üç Boyutlu Kabartma Efektleri Eklemek Resimlerde istenmeyen Bölgelerin Yok Edilmesi Resim Netle#tirme Yıpranmı# Resimleri Onarmak Resimlerdeki Kırı#ıklıkları Gidermek Resmi Pastel Bova İle Yapılmı# Gibi Göstermek Yağlı Boya Filtresi Suluboya Filtresi Sprey Boya Filtresi Resimlere Parlaklık Efekti Vermek Buzlu Cam Filtresi Resme Fotokopi Görünümü Vermek Resmi Neon I#ıklarına Çevirmek Rüzgar Efekti Resme Dalga Efekti Vermek Resimdeki Parazitleri Gidermek Kristaile#tirme Filtresi I#ıklandırmna Efekti Kabartına Filtresi Puzzle Efekti Plastic Wrap Filtresi InkOutlines Filtresi Bas Relief Filtresi Gaussian 8lur (Kırı#ıklıkları Gidermek) Lens Correction (Mercek ve Perspektif Görünümleri) CD İÇERİĞİ Tümü Photoshop CS3 üzerinden Görsel Anlatımlar Photoshop CS3 ve Filtreler Filtre Galerisi Colored Pencil Filtresi • fresco Filtresi -d hiistory Paleti -$ Color Range İ#levi • Spatter Filtresi « Diffuse Glow Filtresi 4 Chrome Filtresi -^kStaİnedGlass Filtresi liguify (Resmi Eğlenceli Bir Şekilde Biçimlendirir) - Pirıch Filtresi (Resmi Küresel Olarak Sıkı#tırır) •£ Despeckle (Resmi Netle#tirmek) Dust S Scratches (Resmi Onarmak) •â Göz Rengini Deği#tirmek •# Snape Tool ve Styles (Resme Öç Boyutlu Şekiller Eklemek) • Transparan Katmanlar •Ü Kabartma Efektli Transparan Yazılar •İt Resim Netle#tirme 4 Difference Clouds (Sis Efekti)

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963