scorecardresearch.com Photoshop CS3 (Dvd İlaveli) ve Tüm Tasarım Grafik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Photoshop CS3 (Dvd İlaveli)

Photoshop CS3 (Dvd İlaveli)

Yazar : JENNIFER SMITH

Sayfa Sayısı : 292

Yayınevi : BİLGE ADAM YAYINLARI

Tür : Tasarım Grafik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Adobe Photoshop CS3, lider resim düzenleme yazılımıdır. Bu kitapta, gerekli becerileri kazanmanız ve Adobe Photoshop CS3’ün yeni özelliklerini keşfetmeniz için 13 bölüm vardır. Her bölüm, görüntülü eğitimlerle birlikte gösterilen konuları tamamlayıcı nitelikte uygulamalar ve bunlara eşlik eden eğitim dosyaları içerir.

Bu kitap, Adobe Photoshop CS3 ile birlikte gelen yeniliklerle başlayıp tasarım çalışma alanının ayrıntılı tanıtımı ile devam eder. Adobe Bridge kullanımına ve iyi bir tasarım yapmak için gerekli olan noktalara değinildikten sonra boyama ve rötuş teknikleri ele alınır. Ardından katmanlı çalışma sistemi anlatılır ve Smart Object kullanımı açıklanır. Son olarak filtrelerin nasıl kullanılacağı ile web ve video çalışmalarında Photoshop kullanımı üzerinde durulur.

* Eğitim DVD’si ilaveli
* Türkçe dublajlı eğitim videoları
* Ekran görüntüleriyle desteklenmiş konu anlatımı
* Adım adım ayrıntılı çizim örnekleri
* Konu anlatımlarında tavsiyeler ve ipuçları

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963