scorecardresearch.com Macromedia Flash 5: Kaynağından Eğitim ve Tüm Tasarım Grafik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Macromedia Flash 5: Kaynağından Eğitim

Macromedia Flash 5: Kaynağından Eğitim

Yazar : CHRISSY REY

Sayfa Sayısı : 326

Yayınevi : SİSTEM YAYINCILIK

Tür : Tasarım Grafik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Kaynağından Eğitim programıyla Flash 5in temel özelliklerini öğrenecek, ve karmaşık bir Web sitesi geliştireceksiniz. Kitabı ilişikteki CD-ROM ile birlikte uygulamalı olarak çalıştırğınızda hem öğrenecek hem de eğleneceksiniz. Bu kitap, tasarımcı ve geliştiricilerin çarpıcı Web siteleri ve uygulamaları oluşturmalarını sağlayan Flash 5 ortamını tanımanızı, öğrenmenizi ve kullanmanızı sağlar. Başlangıç seviyede Flash kullanıcılarına unutamayacakları bir deneyim yaşatacak olan Macromedia Flash 5 Kaynağından Eğitim, içerdiği karmaşık Flash uygulamaları ve ActionScript örnekleriyle, ileri seviyede Flash kullanıcılarının da vazgeçemeyecekleri bir kitaptır. Bu kitaptaki dersler, adım adım filmler, ses, etkileşim, dinamik metin ve daha birçok atraksiyon içeren bir Web sitesi oluşturmanıza yardımcı olacaktır. İçindeki CD-ROMda dersler sırasında ihtiyaç duyacağınız bütün dosyalara ilave olarak sonuçlarınızı karşılaştırabileceğiniz, derslerin tamamlanmış versiyonları bulunmaktadır. 12-18 saatlik bu pratik Flash eğitiminden sonra, göz kamaştırıcı siteler oluşturabilecek beceriye sahip olacaksınız.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963