scorecardresearch.com Macromedia Authorware 6 ve Tüm Tasarım Grafik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Macromedia Authorware 6

Macromedia Authorware 6

Yazar : Orson Kellogg, Veera Bhatnagar

Sayfa Sayısı : 568

Yayınevi : MEDYASOFT YAYINLARI

Tür : Tasarım Grafik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Macromedia Authorware 6 Kaynağından Eğitim kitabı Orson Kellogg ve Veera Bhatnagar tarafından kaleme alınmış...Medyasoft ve Sistem Yayıncılık işbirliğiyle piyasaya sürülen bu kitapla multimedya tabanlı eğitim ve öğretim aracı Authorware’i daha yakından tanıyacak ve Authorware’le neler yapabileceğinize bizzat şahit olacaksınız.
 • Kaynağından Eğitim programı, uygulayarak öğrenme ilkesini benimsemiştir. Bu doğrultuda kitap ile birlikte verilen yardımcı CD, okuyucunun kitabı aynı anda bilgisayar ortamında takip ederek, kısa sürede programın inceliklerine hakim olmasını, uygulayarak öğrenmesini hedeflemiştir.
 • Kitaptaki 22 Ders, adım adım uygulamalar ile etkileşimli eğitim projeleri hazırlamanızı sağlar. Authorware’i ve ekteki CD-ROM’da yer alan proje dosyalarını kullanarak metin, grafik, ses, hatta Macromedia Flash filmleri ve XML elemanlarını birleştiren, metin temelli yanıtlara hotspot’tan keypress etkileşime kadar değişik etkileşimler verilen ürünler hazırlayacaksınız.
 • Kitaptaki alıştırmalar daha çok deneyim kazanmanızı sağlayacak. İlişikteki CD-ROM projeleri tamamlamanız için gereken tüm dosyaları, ve sonuçlarınızı karşılaştırabileceğiniz tamamlanmış dosyaları içermektedir.
 • Kitap ile birlikte, 2 CD bir arada verilmektedir; eğitim ve dersler CD’sinin yanısıra, tüm Macromedia ürünlerinin tam çalışan 30 günlük deneme sürümlerini içeren bir Demo CD’si sizlerin kullanımına sunulmuştur.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963