scorecardresearch.com Kolay Ms Windows 98 (İngilizce Sürüm) ve Tüm Tasarım Grafik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Kolay Ms Windows 98 (İngilizce Sürüm)

Kolay Ms Windows 98 (İngilizce Sürüm)

Yazar : Shelley O. Hara

Sayfa Sayısı : 272

Yayınevi : SİSTEM YAYINCILIK

Tür : Tasarım Grafik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Amerikanın en çok satan kitapları arasında yer alan Easy Windows 98 adlı kitabın Türkçe si sayesinde Windows 98 artık çok KOLAY.
 • İkişer sayfalık görevler halinde anlatılan konuları renkli görsel öğelerle anlatan KOLAY (Easy) serisinin bu ilk kitabı bilgisayarı kullanıcılara sevdirmekle kalmıyor, eğlenceli bir öğrenim ortamı yaratıyor.
 • Windows 98 in en temel işlemlerini ve özelliklerini adım adım anlatan kitap, tam anlamıyla görsel bir rehber niteliği taşıyor.
 • Her bir konu adım adım işlemlerle ve bu işlemlerin simge, resim, ekran görüntüsü gibi çeşitli görsel öğelerle belirtilmesinin yanı sıra rahat ve anlaşılır bir sayfa tasarımı sayesinde Windows 98 gerçekten de çok KOLAY bir şekilde öğrenilebiliyor.
 • Bir ya da iki sayfalık görevler halinde Windows 98 ile yapılabilecek her türlü işlem ve bu işletim sisteminin özelliklerinin tümü adım adım açıklanan işlemler, her bir işlemde yapmanız gereken fare ve klavye hareketleri renkli öğelerle pedagojik bir şekilde okura aktarılıyor.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963