scorecardresearch.com Flash Professional CS3 (Cd İlaveli) ve Tüm Tasarım Grafik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Flash Professional CS3 (Cd İlaveli)

Flash Professional CS3 (Cd İlaveli)

Yazar : FRED GERANTABEE, AGI CREATIVE TEAM

Sayfa Sayısı : 362

Yayınevi : BİLGE ADAM YAYINLARI

Tür : Tasarım Grafik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Dijital platformlar için zengin ve etkileşimli içerik hazırlanmasına yönelik en gelişmiş çalışma ortamını sağlayan Adobe Flash CS3, bu amaçla kullanılan yazılımların öncüsüdür. Bu kitap, Flash CS3 Professional ile gelen yeni özellikleri tanımanızı ve gerekli becerileri edinmenizi sağlayacak 15 bölümden oluşur. Her bölüm, görüntülü eğitimlerle birlikte gösterilen konuları tamamlayıcı nitelikte uygulamalar ve bunlara eşlik eden eğitim dosyaları içerir.

Adobe Flash CS3 ile gelen yeniliklerle başlayan kitap, Flash CS3’e giriş ile devam eder. Ardından çizim araçlarıyla çalışma ile grafiklerin düzenlenmesi ve dönüştürülmesi konuları ele alınır. Sembollerin ve Library Panel’in kullanımı anlatıldıktan sonra ayrıntılı olarak animasyon oluşturma konusuna başlanır. Daha sonra ActionScript dili hakkında gerekli bilgiler verilir ve filmlere ses ekleme işlemi açıklanır. Movie Clip’ler ve video dosyalarıyla nasıl çalışılacağı ele alındıktan sonra oluşturulan filmin nasıl yayınlanacağı anlatılır.

* Eğitim CD’si ilaveli
* Türkçe dublajlı eğitim videoları
* Ekran görüntüleriyle desteklenmiş konu anlatımı
* Adım adım ayrıntılı çizim örnekleri
* Konu anlatımlarında tavsiyeler ve ipuçlar

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963