scorecardresearch.com Dijital Fotoğrafçılar İçin Adobe Photoshop CS2 ve Tüm Tasarım Grafik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Dijital Fotoğrafçılar İçin Adobe Photoshop CS2

Dijital Fotoğrafçılar İçin Adobe Photoshop CS2

Yazar : Scott Kelby

Sayfa Sayısı : 480

Yayınevi : SHARK YAYINCILIK

Tür : Tasarım Grafik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Dünyanın en yaygın kullanılan görüntü işleme uygulaması olan Adobe Photoshop’un EN SON sürümünü konu alan tümüyle RENKLİ ve KUŞE basılmış eşsiz bir kaynak! Adobe Photoshop CS2, Web ve/veya baskı işleri için kullanılmak üzere gelişmiş görüntüler oluşturmayı isteyen profesyonel tasarımcılara yönelik güçlü ve en¬düstri standardı haline gelmiş resim düzenleme araçları sunmaktadır. Adobe Photoshop, baskı, multimedya ve online grafikler için hazırlanmış, endüstri standardı haline gelmiş bir görüntü işleme programıdır. İster basılı yayıncılık için eserler üreten bir tasarımcı veya illüstratör, ister multi¬¬medya öğe¬leri üreten bir sanatçı, ister çekmiş olduğu resimler üzerinde rötuşlar yapmak isteyen bir fotoğraf sanatçısı olun, Adobe Photoshop, size profesyonel kali¬tede sonuçlar almak için ihtiyaç duyduğunuz araç¬ları sunar. Yazarlar, sanatçılar, tasarımcılar ve yayıncılar günümüzde çok çeşitli ortamları kullanarak daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir kitleyle iletişim kurabiliyorlar. Adobe herhangi bir yerde, herhangi bir zaman ve herhangi bir cihaz üzerinde kullanılabilen, zen¬gin bir görsel içerik oluşturmaya yönelik çeşitli araçlarla bu vizyonu takip eder. Adobe Illustrator, Adobe Acrobat, Adobe In¬Design ve Adobe GoLive ile mükemmel bir bütünlük ve uyum içinde olan Photoshop bu vizyonu desteklemektedir. Photoshop CS2 ile birlikte gelen yeni özellikler tüm resim işleme alanlarında sizlerin hayatını daha da kolaylaştırıyor ama öncelik hep dijital fotoğrafçılarda ! Dijital Fotoğrafçılar İçin Adobe Photoshop CS2 adlı bu kitabımız, bu tasarım yazılımının en son sürümünü, yeni özelliklerini, iş akış süreç¬lerini ve tekniklerini tanıtmaktadır. Her bir konuda anlatılan uygulamaları adım adım takip ederek Photoshop’un en deneyimli ve yetkin uzmanı Scott Kelby tarafından yazılmış bu eğitim kılavuzu sayesinde kısa zamanda Photoshop ustası olabilirsiniz. Kitapta anlatılan uygulamalar renkli olarak basıldığı için daha anlaşılır bir şekilde okurun huzuruna çıkıyor. Bu kitap, dijitale geçmiş ya da geçmekte olan profesyonelleri ve üst düzeydeki profesyonel tüketicileri hedefliyor. Bu kitap zaten fotoğrafçı olan kişiler için olduğundan, f-stopdan, lensden ya da bir fotoğrafın nasıl karelenece¬ğinden bahsedilmemiştir ve fotoğrafın makineden çıkıp Photoshop’a geldiği andan başlar. Kitap istediğiniz yere atlayabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Bölümler bir iş akışı düzenine göre olsa da, her şey her bölümde açıklanmıştır, böylece öğrenmek istediğiniz tekniğe gidip oradan başlayabilirsiniz ve hiç zorlanmadan kolayca takip edebilirsiniz.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963