scorecardresearch.com Autocad 2007 Ve Autocad Lt 2007 - Herkes İçin ve Tüm Tasarım Grafik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Autocad 2007 Ve Autocad Lt 2007 - Herkes İçin

Autocad 2007 Ve Autocad Lt 2007 - Herkes İçin

Yazar : DAVID FREY

Sayfa Sayısı : 1340

Yayınevi : ALFA YAYINLARI

Tür : Tasarım Grafik

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

Bilgisayar Destekli Tasarımda Lider Yazılım AutoCAD ve AutoCAD LT’yi kullanmaya yeni başlayanlar için ideal bir kaynak!¯ AutoCAD ve LT kullanmak için gereken temel becerileri edinin. ¯ Gerçek bir AutoCAD projesini planlayın, geliştirin ve tamamlayın.¯ Yol gösterici uygulamalar ve ek alıştırmalarla kendi başınıza öğrenin. ¯ AutoCAD ve LT programlarının arabirimlerini tanıyın.¯ Çalışma ortamınızı kendi tercihleriniz doğrultusunda düzenleyin.¯ AutoCAD’in koordinat sistemlerini anlayın.¯ Çizim stratejileri ve teknikleri konusunda uzmanlaşın¯ Polar ve Object Snap Tracking özelliklerini kullanın.¯ Katmanları, renkleri ve çizgi tiplerini ayarlayın¯ Blokları oluşturun, düzenleyin ve kullanın.¯ Görünüşler ve ortografik görünümler oluşturun.¯ Çizimlerinize metinler ve ölçüler ekleyin.¯ Tarama desenleri ve dolgularla çalışın.¯ Dış referansları yönetin.¯ Yeni tekniklerle üç boyutlu bir model oluşturarak render edin.¯ Nitelikleri ayarlayın¯ Çiziminizin çıktısını alın.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963