scorecardresearch.com Adobe Photoshop CS2 Yetkili Eğitim Kılavuzu ve Tüm Tasarım Grafik Kitapları Radikal Kitap'ta!
Adobe Photoshop CS2 Yetkili Eğitim Kılavuzu

Adobe Photoshop CS2 Yetkili Eğitim Kılavuzu

Yazar : Adobe Yaratıcı Ekibi

Sayfa Sayısı : 496

Yayınevi : SHARK YAYINCILIK

Tür : Tasarım Grafik

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Dünyanın en yaygın kullanılan görüntü işleme uygulaması olan Adobe Photoshop’un EN SON sürümünü konu alan tümüyle RENKLİ basılmış eşsiz bir kaynak!
 • Adobe Photoshop CS2, Web ve/veya baskı için kullanılmak üzere gelişmiş görüntüler oluşturmayı isteyen profesyonel tasarımcılara yönelik güçlü ve en¬düstri standardı haline gelmiş resim düzenleme araçları sunar. Photoshop CS2 ile birlikte gelen ImageReady CS2 resimleri optimi¬ze etmek, önizlemek ve Actions paletini kullanarak toplu olarak işlemek ve rollover’lar ve GIF animasyonları oluşturmak ve Web grafikleri tasarlamak için ideal bir ortam sağlar.
 • Adobe Photoshop, baskı, multimedya ve (ImageReady sayesinde) online grafikler için hazırlanmış, endüstri standardı haline gelmiş bir görüntü işleme programıdır. İster basılı yayıncılık için eserler üreten bir tasarımcı veya illüstratör, ister multi¬¬medya öğe¬leri üreten bir sanatçı, ister çekmiş olduğu resimler üzerinde rötuşlar yapmak isteyen bir fotoğraf sanatçısı ya da Web say¬falan veya online içerik yaratıcısı olun, Adobe Photoshop, size profesyonel kali¬tede sonuçlar almak için ihtiyaç duyduğunuz araç¬ları sunar. Yazarlar, sanatçılar, tasarımcılar ve yayıncılar günümüzde çok çeşitli ortamları kullanarak daha önce hiç olmadığı kadar geniş bir kitleyle iletişim kurabiliyorlar. Adobe herhangi bir yerde, herhangi bir zaman ve herhangi bir cihaz üzerinde kullanılabilen, zen¬gin bir görsel içerik oluşturmaya yönelik çeşitli araçlarla bu vizyonu takip eder. Adobe Illustrator, Adobe Acrobat, Adobe In¬Design ve Adobe GoLive ile mükemmel bir bütünlük ve uyum içinde olan Photoshop bu vizyonu desteklemektedir. Adobe Photoshop CS2 Yetkili Eğitim Kılavuzu adlı bu kitabımız, bu tasarım yazılımının en son sürümünü, yeni özelliklerini, iş akış süreç¬lerini ve tekniklerini tanıtmaktadır. Kitapta anlatılan tüm örnek uygulamalara ait dosyalar kitapla birlikte gelen uygulama CD’sinde bulunmaktadır. Her bir dersin başında ilgili dosyaları açarak ve kitapta anlatılan uygulamaları adım adım takip ederek Adobe’un uzmanları tarafından yazılmış bu resmi eğitim kılavuzu sayesinde kısa zamanda Photoshop ustası olabilirsiniz. Kitapta anlatılan uygulamalar renkli olarak basıldığı için daha anlaşılır bir şekilde okurun huzuruna çıkıyor.
 • Adobe Photoshop CS2 Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe firmasının grafik ve yayıncılık yazılımları için hazırladığı resmi eğitim serilerinin bir parçasıdır. Dersler kendi kendinize öğrenebilmenize imkân verecek şekilde hazırlanmıştır. Eğer Adobe Photoshop’da yeniyseniz, programa hakim olmak için gerek duyacağınız tüm temel kavram ve özellikleri öğreneceksiniz. Eğer Photoshop programını bir süredir zaten kullanıyorsanız, Yetkili Eğitim Kılavuzu kitabının, programın son sürümünü kullanmak için gerekli olan ipuçları ve teknikler de dahil olmak üzere birçok gelişmiş özelliği öğrettiğini göreceksiniz. Her ders, belirli bir proje oluşturmak için adım adım talimatlar içermektedir. Kitabı baştan sona doğru takip edebilir veya sadece ilgi ve ihtiyaçlarınızla örtüşen dersleri yapabilirsiniz. Her ders, o derste nelerin anlatılacağını bildiren bir giriş ile başlamakta ve size ne aktarıldığını gözden geçirmenizi sağlayan bir özet kısmıyla sona ermektedir. Dersler halinde ilerleyen konularda, belirli bir projenin ortaya çıkarılması için adım adım talimatlar yer almaktadır. Uygulamaları izlemek için gerekli dosyaların tümü, kitapların CD’lerinde bulunmaktadır.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963