scorecardresearch.com Sonuncu Dünya Düzeni ve Tüm Tarih Kitapları Radikal Kitap'ta!
Sonuncu Dünya Düzeni

Sonuncu Dünya Düzeni

Yazar : ROBERT H. WILLIAMS

Sayfa Sayısı : 128

Yayınevi : KARAKUTU YAYINLARI

Tür : Tarih

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.

 • Texas Üniversitesi Kütüphanesi ndeki arşiv listesinde yer almayan ama yazar tarafındanYahudi koleksiyonu sayesinde keşfedilen Yahudi Ütopyası , dünya egemenliği için Siyonistlerin hazırladığı gerçek ve tamamlanmış bir plandır. Yahudi Ütopyası , Siyonistlerinbir dönem kullandıkları Komünizm, daha sonra kendince yorumladıkları Demokrasive ardından planladıkları Üçüncü Dünya Savaşı nın ardından hedefledikleri Yeni Sosyal Düzen i resmetmektedir.A.B.D. de Aktif İstihbarat memuru olarak İkinci Hava Kuvvetleri ndebombardıman ekiplerini eğitmiş ve Kontra İstihbarat ta (sabotaj ve devrim bulma ve yok etme) birincil önemde görevler almış olan araştırmacı yazar Robert H. Williams ın bu çalışması, günümüzün gerçeklerine ışık tuttuğu gibi, Yahudi Ütopyası nın adım adım planınıgerçekleştirmeye devam ettiğini göstermesi açısından da oldukça şaşırtıcıdır. Bir CIA Ajanın Kaleminden Yahudi Ütopyası / Sonuncu Dünya Düzeni ; Yahudi Ütopyası nın fotoğraflarla ve orijinal metinden yapılan alıntılarla birlikte sunulanbir analizidir.
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963