scorecardresearch.com İsrail'in " A " Planı ve Tüm Tarih Kitapları Radikal Kitap'ta!
İsrail'in " A " Planı

İsrail'in " A " Planı

Yazar : Hakan Yılmaz Çebi

Sayfa Sayısı : 240

Yayınevi : NOKTA YAYINLARI

Tür : Tarih

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


İDDİA EDİYORUZ BU KİTAP ÇOK SES GETİRECEK!
ÇOK SATAN “İSRAİL’İN ŞİFRESİ”NİN YAZARININ
YENİ KİTABI “İSRAİL’İN A PLANI”
ORTADOĞU’DAKİ SON GELİŞMELERİN PERDE ARKASINDA YAŞANANLARI TÜM ÇIPLAKLIĞIYLA ORTAYA KOYAN ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA!
 • Yahudi Ütopyası - Dünya Hükümeti planları gün geçtikçe deşifre olan İsrail, uyanan
 • Ortadoğu halklarını Vahhabi-Sünni çatışmasıyla mı dizginleyecek?
 • Tüm İslam dünyasında kutsal olan Hacer’ül Esved taşı çalınırsa ne olur?
 • İsrail metafizik istihbarat kuvvetlerinin yetiştirilip kullanıldığı dünyanın Şer Üçgeni neresi?
 • “Kontrollü Açlık Stratejisi”nin kriptosu Kuran’daki Yusuf Kıssası’nda mı gizli?
 • Seçilen dünya halkları çiplenip, deney fareleri gibi mi yaşatılacak?
 • Sion dünya hakimiyet logosu hangi şekilde tasarlandı?
 • Dünyaya narsist bir ırk mı geliyor? Kurulan damızlık seks çiftliklerinde Dünya Efendileri’nin tamamı, “uzun boylu, sıkı vücutlu, yakışıklı dehalardan” mı oluşacak?
 • “Adiller, İsrail’in liderliğini ve onun programlarını kabul edenlerdir, bunlar Torah’ı benimser ve Kudüs’teki Kutsal Kişi’ye tapınırlar. Putperestler (Kudüs’teki Kutsal Kişi’yi tanımayanlar) yok edilecek ve sonunda silinecektir…” (The Jewish Utopia s:36)
 • İsrail’in kodlarını deşifre eden Hakan Yılmaz Çebi, bu defa İsrail’in “A” Planını gizli dolaplardan günışığına çıkarıyor...
 • YORUM YAZ

  Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
  Eğer üye değilseniz üye olunuz.

  DİĞER KİTAPLAR

  H.P. Lovecraft testi

  H.P. Lovecraft testi

  İyi ki doğdun Lovecraft

  Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

  TESTE BAŞLA

  ÖDÜLLÜ SORU

  Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

  'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

  “Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

  Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

  Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


  The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963