scorecardresearch.com Fitness & Pilates 11 Kitap + 11 Dvd ve Tüm Spor Kitapları Radikal Kitap'ta!
Fitness & Pilates 11 Kitap + 11 Dvd

Fitness & Pilates 11 Kitap + 11 Dvd

Yayınevi : BOYUT YAYIN GRUBU

Tür : Spor

SATIN AL
Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Evde Pilates Yapma Devri Başladı…

 

Spor salonlarına para dökmeden dünyanın en iyi eğitmenleri eşliğinde kendi ders programınızı kendiniz yapın…

 

Boyut Yayın Grubu dünyaca ünlü Pilates eğitmenleri Kari Anderson, Lynne Robinson ve Rael Isocowitz’u evinize getiriyor. Fitness&Pilates Seti, tüm dünyada ilgiyle izlenen, satış rekorları kıran DVD’ler ve onlara eşlik eden kitaplar’dan oluşuyor.

Fitness&Pİlates Seti ile evinizde kolaylıkla spor yaparak sağlıklı ve formda bir bedene sahip olabilirsiniz.

 

 

Evde Pilates Ve Egzersiz Yapmak İçin Eksiksiz Bir Set!

Başlangıç seviyesinden, ileri düzeye kadar, hareketlerin Türkçe dublajlı olarak adım adım açıklandığı kitap ve DVD’ler sayesinde, spor salonlarına, özel derslere ihtiyaç duymadan pilates öğrenecek, zinde bir yaşamın keyfini süreceksiniz.

 

Başka kimseye ihtiyaç duymadan evde kendi başına forma girmek isteyenler için komple bir set: 11 DVD + 11 Kitap’tan oluşmaktadır

Rael Pilates (3 DVD+3 Kitap)

Yetişkinler için Pilates Egzersizleri (4 DVD+4 Kitap)

Kari Anderson’la Egzersiz (3 DVD+3 Kitap)

Lynne Robinson “Kontrol Sizde” (1 DVD+1 Kitap)

 

Her seviye ve vücudun her bölgesi için ayrı planlanmış farklı teknikte egzersizlerin yer aldığı DVD’ler ile her hareketi görerek öğrenme, adım adım izleyerek uygulama şansına sahipsiniz. Ayrıca yüzlerce resim ve detaylı açıklamaların yer aldığı kitaplar ile vücudunuzu tanımanın rahatlığını yaşayacaksınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963