scorecardresearch.com İstediğiniz Herkesle İyi İlişkiler Kurun ve Tüm Sözlü İletişim ve Beden Dili Kitapları Radikal Kitap'ta!
İstediğiniz Herkesle İyi İlişkiler Kurun

İstediğiniz Herkesle İyi İlişkiler Kurun

Yazar : DAVID J. LIEBERMAN

Sayfa Sayısı : 216

Yayınevi : BUTİK YAYINCILIK

Tür : Sözlü İletişim ve Beden Dili

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Bu kitap size, evde, işyerinde ya da herhangi bir ortamda, her türlü tartışmayı, çatışmayı, düşmanlığı ya da sıkıntıyı sona erdirecek mükemmel psikolojik sırları öğretecek.
Bu kitap tanışmayı çok istediğiniz ama bir türlü ulaşamadığınız insanlarla iyi ilişkiler içinde olmanızı sağlayacak. Bu kitap, güçlü psikolojik sırlar, teknikler ve araçlarla dolu, bu yüzden felsefeler, muğlak teoriler ve ideolojilerle tek bir saniye bile kaybetmeyeceksiniz.
Eğer farklı düşüncelerinizi, tartışma yaratmadan savunmak ya da kimsenin kalbini kırmadan eleştiri yapmak istiyorsanız, her türlü zorlu kişi, koşul ya da konuşma ile kolayca, sakince ve hızla baş edebilmenin ve sonunda kazanmanın psikolojik sırlarını öğreneceksiniz.
Eğer sürekli aynı şeyleri tartışıyorsanız, birkaç dakika içinde karşınızdaki kişinin sizinle aynı fikirde olmasını -hem de zevkle- sağlayacaksınız.
Herkesin kendi düşüncesini savunduğu durumlarda, her türlü anlaşmazlığı ya da çözümsüzlüğü, kendi avantajınıza sonlandırmanın psikolojik sırlarını öğreneceksiniz. Koşullar ne olursa olsun, her türlü çatışmanın temelinde psikoloji yatar ve bu taktikler, sizin her seferinde galip gelmenizi sağlayacak.
Daha da önemlisi, gerçekten de yanlış bir şey yaptığınızda -aldattığınızda, yalan söylediğinizde, çaldığınızda- ve durum iyice çıkmaza girdiğinde, ne yapmış olursanız olun ya da ne kadar zaman geçmiş olursa olsun, her şeyi hızla yoluna sokma yöntemlerini öğreneceksiniz.
Ve sonunda mutlaka ama mutlaka kazanacaksınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963