scorecardresearch.com Cnbc-E Dergisi 122.Sayı ve Tüm Sinema - Tv Dergileri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Cnbc-E Dergisi 122.Sayı

Cnbc-E Dergisi 122.Sayı

Yayınevi : NTV YAYINLARI

Tür : Sinema - Tv Dergileri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


THE OSCARS – Canlı 7 MART Pazar gecesi NTV Orjinal sesiyle CNBC-E...

Jack Bauer’ın dönüşü, Superman dünyasından Chuck’a, Barney’den kadın tavlama yöntemleri ve Star Wars ile The Simpsons ödüllü testleri… CNBC-e dizi ve filmleri hakkında özel yazı dizileri CNBC-e Dergi’nin Mart sayısında. e2 severler ise, Altın Küre ödüllü yapımlar Dexter, Mad Men, The Starter Wife ve TV’nin en sarsıcı dizisi Nip/Tuck hakkında merak ettiklerini öğrenebilir

Cnbc-e nin ekleri:

Cnbc-e’in okurlarına hediyesi:

CNBC-e Yüzleri Magnet Seti , Oscar İzleme Rehberi ve Yeşilçam Ödülleri eki herkese hediye...

En sevilen 12 CNBC-e karakterinin ayrı ayrı magnetlerinden oluşan sette herkes için bir şeyler var.

Oscar İzleme Rehberi ile CNBC-e ve NTV’de canlı yayınla ekrana gelecek Oscar heyecanı ikiye katlanıyor.

Dahası 23 Mart’ta NTV’de yayınlanacak 3. Yeşilçam Ödülleri için özel olarak hazırlanan ek ile Türk sinemasının

Oscar’larını takip edebilirsiniz. .

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963