scorecardresearch.com Cnbc-E Dergisi 120.Sayı ve Tüm Sinema - Tv Dergileri Kitapları Radikal Kitap'ta!
Cnbc-E Dergisi 120.Sayı

Cnbc-E Dergisi 120.Sayı

Sayfa Sayısı : 110

Yayınevi : NTV YAYINLARI

Tür : Sinema - Tv Dergileri

Kütüphaneme Ekle

Sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz
üye olunuz.


Star Wars serisi TV’de ilk defa altı film peş peşe… CNBC-e’de Star Wars destanı başlarken sinema tarihine damgasını vuran efsane yapım hakkında bilmeniz gereken her şey CNBC-e Dergi’de. Zaman çizelgesinden, Darth Vader’ın evrimine, ilişkiler ağından filmlerin hikayesine kadar merak ettikleriniz CNBC-e Dergi Özel Star Wars sayısında. Dahası Darth Vader, R2-D2 ve Stormtrooper Cubees (üç boyutlu karakterler) dergi ile herkese hediye.

The Prisoner’ın “Köy” haritası, Heroes’un gerçek yetenekleri ve Gossip Girl’ün ikinci sezonuna damgasını vuran olaylar… CNBC-e dizi ve filmleri hakkında bilmek istediğiniz her şey CNBC-e Dergi’nin Ocak sayısında. e2 severler ise, Altın Küre adayı yapımlar Dexter, Hung ve alemin kralı The Tudors hakkında merak ettiklerini öğrenebilir.

Setten haberler, vizyondaki filmler ve raflardaki DVD… Bu ay sinemayı yine FİLM Dergisi’yle takip edeceksiniz. FİLM Dergisi, CNBC-e Dergi ile herkese hediye.

YORUM YAZ

Yorumunuzu girmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Eğer üye değilseniz üye olunuz.

DİĞER KİTAPLAR

H.P. Lovecraft testi

H.P. Lovecraft testi

İyi ki doğdun Lovecraft

Korkunun efendisi, fantastik edebiyat ve bilim kurgunun atası Howard Phillips Lovecraft, tam 125 yıl önce bugün doğdu. Kara düşlerin görünmez kitabını yazan ustayı bir testle hatırlayalım istedik. Testi tamamladığınızda ustaya ne mesafede olduğunuzu anlayacaksınız.

TESTE BAŞLA

ÖDÜLLÜ SORU

Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.

'Soruyu doğru cevaplayan 20 kişiye Christopher Andersen'in “Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi” kitabını hediye ediyoruz.'

“Eğer ben hayatımın gerçekten neye benzediğini yazsaydım, doğrudan ve peşin peşin, insanlar kaçacak delik ararlardı.” 

Ünlü biyografici Christopher Andersen'in kaleme aldığı Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi işte Jagger'ın bu sözleriyle başlıyor. Hak vermemek elde değil. Zira Rolling Stones 60'larda Beatles ile aynı zamanda müzik sahnesine çıktığında yolunu çizmişti: Beatles ne kadar temiz yüzlü, efendi ve sevimliyse Rolling Stones da bir o kadar sivri dilli, asi, kaba, baştan çıkarıcı ve provokatifti. Rock'n'roll'un kötü çocukları Mick Jagger, Keith Richards, Brian Jones, Charlie Watts ve Ron Wood'un tutkulu ve ateşli müziğinin, uzun soluklu dinamik birlikteliğinin temelinde de bu ilkel ve vahşi enerji yatıyordu. 53 yılı deviren Rolling Stones'un bu baştan çıkarıcı enerjisinde en büyük pay sahibi şüphesiz Mick Jagger'dı.

Daha önce pek çok ünlünün biyografisini kaleme almış olan Christopher Andersen, Mick Jagger: Vahşi Yaşamın Ortasında Bir Çılgın Dâhi kitabında Jagger'in 1943'te Londra'nın kenar mahallelerinden Dartford'da orta sınıf bir ailenin iyi huylu, zeki, çalışkan ve ilgi odağı olmayı seven oğlundan ateşli, seksi ve isyankâr bir şeytana, karizmatik rock tanrısına evrilişini, küçücük bir bekâr evindeki sefil yaşantıdan Jackie Onasis ve Prenses Margaret gibi isimlerle kanka olduğu sosyetik hayata geçişini gözler önüne seriyor. Kibirli, bencil, ele avuca sığmaz bir rock yıldızı olarak Jagger'ın seks, uyuşturucu, rock'n roll, şöhret, para ve aşırılıklarla dolu zevküsefa içerisindeki hayatını iliklerine kadar nasıl yaşadığını, detaylarını sakınmadan anlatıyor; doğrudan ve peşin peşin!


The Rolling Stones hangi yıl kurulmuştur?

  • 1960
  • 1961
  • 1962
  • 1963